Haber 7

Kuruluş Osman’ın yayınlanacağı tarih açıklandı

Senarist ve Yapımcı Mehmet Bodzağ, Kuruluş Osman'ın birinci bölümünün 20 Kasım Çarşamba günü yayınlanacağını duyurdu.
GİRİŞ 09.11.2019 21:16 MEDYA
Metin Boyutu
Kuruluş Osman’ın yayınlanacağı tarih açıklandı

Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul’un devam dizisi olan Kuruluş Osman’ın ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

 

 

Dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Kuruluş Osman’ın yayınlanacağı tarihi açıkladı. Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ““Yüce Rabbim şahidim olsun babamın kutlu sancağını asla düşürmeyeceğiz. Ben ve benim evlatlarım bu kutlu sancağı yedi cihana yaymak için yitesiye mücadele edeceğiz.” Kuruluş Osman 1.Bölümüyle 20 Kasım Çarşamba Atv’de!” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorumlar

7
 • Turuncu

  1 ay önce Şikayet Et çok kötü rol yapıyor
 • ALİ haydar

  1 ay önce Şikayet Et geç kalan lar tireni kaçıranlar hedefe ulaşamaz.!!!
  Toplam beğeni
  • SABIR

   1 ay önce Şikayet Et Bazen binmediğin tren kaza yaparda Allah şükredersin. O trene çağıranlar kim sen ona bak. Tarih treninin rüzgarı ve güzergahı Allah cc elindedir. Güzergahlar çift birinden kir akar birinden nur. Vesselam kardeşim.
   Toplam beğeni
 • ramazan

  1 ay önce Şikayet Et geç kalındı sezon bitti,amma zormuş burakla ekrana çıkmak.tanınmadık bir yüzle çıkılsa daha iyi izlenirdi bence
  Toplam beğeni
 • MUHAFIZ

  1 ay önce Şikayet Et Öncelikle böyle bir dizi, Osmanlının emaneti Kültürel havzamıza, yüz milyonlarca mazluma önemli bir mesaj ve Resmi Devlet Televizyonu doğru adres olmaz, ATV bu anlamda isabetli bir karar. Yalnız böyle tarihi bir misyonu reklam ve raiting kaygısı ile boğmamak gerekir. Ayrıca Diriliş Ertuğrul figürasyon olarak çok zayıftı. Kaç yıl boyunca bir avuç adamdan fazlasını bir arada göremedik. Artık fazla uzatmadan sağlam kurgu ve sağlam diyaloglarla ve sağlam figürasyonla 1,5 milyar mazlıum Müslümanda ecdadı hatırlatmanın ve kadim hafızayı diriltmenin zamanıdır.
  Toplam beğeni
  • sabır

   1 ay önce Şikayet Et Evet figürasyon kalabaslık ve savaş sahneleri ve toplanma sahneleri için teknoloji den yararlanılmalıdoır.
   Toplam beğeni
 • cuma

  1 ay önce Şikayet Et dizilerin çogunlugu sezon kapanışına hazırlanıyor
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.