Sertap Erener, sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi! ''6 gündür boğuşuyorum!''

Son dönemlerde yoğun konser programı nedeniyle bünyesi zayıflayan ünlü şarkıcı Sertap Erener'in sağlık durumu hayranlarını bir hayli korkuttu. Domuz gribi hastalığına yakalandığını sevenleriyle paylaşan Sertap Erener, 6 gündür yaşadığı sıkıntılı süreçten bahsetti. Hastanede tedavi gören başarılı sanatçının, sık sık istirahat ederek bu zorlu sürecinden üstesinden geldiği öğrenildi.

GİRİŞ 07.01.2020 19:40 GÜNCELLEME 07.01.2020 19:41 MEDYA
Sertap Erener, sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi! ''6 gündür boğuşuyorum!''
Sertap Erener, sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi! ''6 gündür boğuşuyorum!''

Gerek yurt içi gerekse yurt dışında gerçekleştirdiği konser programlarından ötürü bünyesi zayıflayan Sertap Erener, A tipi influenza domuz gribi virüsü hastalığıyla boğuştuğunu takipçilerine duyurdu. Geçirdiği hastalık nedeniyle yataklara düşen sanatçı Sertap Erener, son derece sıkıntılı bir dönemden geçtiğinin özellikle altını çizerken hayranlarına hastalıktan korunmaları için de önerilerde bulundu.

 

Öte yandan eski sağlığına tekrardan kavuşabilmek için hastanede tedavi alan Sertap Erener, 6 gündür domuz gribi hastalığıyla mücadele ederken sık sık istirahat ettiğini de vurguladı. Şu an için sağlık durumunun iyi olduğunu belirten ünlü şarkıcı, sosyal medya aracılığıyla şu sözlerle sevenleriyle dertleşti:

Sertap Erener; Sıkıntılı bir süreç geçirdiğini anlatan güzel yorumcu, “6 gündür domuz gribiyle boğuşuyorum. Bugün ilk kez kendimi iyi hissettim. Son iki gündür de sesim faranjitten dolayı beni terk etmişti” ifadelerini kullandı. Ardından takipçilerine tavsiyelerde de bulunmayı ihmal etmeyen Sertab Erener, “Her şeyin başı sağlık. Uçakların içi ve havalandırmaları hastalık dolu... Maskesiz uçaklara binmeyin. Bol C vitamini alın uçuş günü” şeklinde ifadelere yer verdi.

 

ETİKETLER

YORUMLAR 4 TÜMÜ
 • Lokman 3 ay önce Şikayet Et
  Sacma. Ucaklara binin, cünki dünyada en temiz hava ucaklarda bulunur, ucagin icindeki hava direk oksijen tüpünden ucagin icine veriliyor. Hastalik ucak icindeki havada degil, ucaga binen kisilerde bulunur.
  Cevapla
 • Lale 3 ay önce Şikayet Et
  Beni korkutmadı
  Cevapla
 • Haci vat 3 ay önce Şikayet Et
  Acılmaktan korkmayın diyen arkadas bu degılmıydı?
  Cevapla
 • Sıla 3 ay önce Şikayet Et
  Allah cc hidayet eylesin Sertap sana ,aklını başına devşir ...
  Cevapla
 • lotuss 3 ay önce Şikayet Et
  bu deyilmiydi dine hakaret eden başörtüyle alay eden örtüyü mü beyenmiyon Allahın emirlerinimi acı son yaklaşıyor
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR