Müge Anlı'da hayatlarının önemli dönüm noktasını yaşadılar! Yolları kesişti...

ATV ekranlarında çözümlenmesi güç hadiseleri dahi en ince ayrıntısına kadar araştırarak gerçeklere ışık tutan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında duygu yüklü dakikalar yaşandı. 56 yıl boyunca 4 (dört) kardeşini görmemesi nedeniyle Müge Anlı'nın programına başvuru yapan Emine Bakacak, canlı yayın stüdyosunda Feride isimli kardeşiyle telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

GİRİŞ 15.01.2020 09:52 GÜNCELLEME 15.01.2020 09:53 MEDYA
Müge Anlı'da hayatlarının önemli dönüm noktasını yaşadılar! Yolları kesişti...
Müge Anlı'da hayatlarının önemli dönüm noktasını yaşadılar! Yolları kesişti...

ATV ekranlarında Müge Anlı’nın kendine özgü sunumu eşliğinde birbirinden ilginç olaylar ve akıllara durgunluk veren gelişmelerle seyircisini ağırlayan Tatlı Sert programında ‘’yarım asırlık’’ hasret nihayet sona erdi. İşlenen çeşitli suçların ve çarpıcı vakaların gün yüzüne çıkarak açıklığa kavuştuğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 13 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen yayınında kardeş özlemi çeken Emine Bakacak isimli kişi canlı yayına damgasını vurdu. 

56 senedir 4 kardeşini görmediği için son çareyi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak arayan Emine Bakacak'ın hayalleri sonunda gerçek oldu. Müge Anlı, Emine Hanım'ın yardımına koşarak Feride isimli kardeşinin fotoğrafını canlı yayın stüdyosunda göstermesi duygusal anlara sahne oldu. Uzun yıllardır her yerde aradığı kardeşinin fotoğrafıyla karşı karşıya kalan Emine Bakacak, mutluluk gözyaşlarını tutamayarak sunucu Müge Anlı'ya sarıldı. Öte yandan Emine Hanım, 56 yıl aranın ardından hem kardeşi Behiye Hanım hem de abisi Ahmet Bey ile canlı yayın esnasında telefon görüşmesi gerçekleştirdi. İşte, programda yaşanan o anlar...

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR