Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tutkunları ikinci bir şokla sarsıldı: Bugün de yok!

Kanallar ile reklam veren şirketler arasında gerçekleşen reklam sözleşmelerinden ötürü bir süre ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bugün de ATV yayın akışında bulunmadığı görüldü. 4 (dört) sezondur yayın macerasına devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Yılbaşı haftasından beri ekranda yer almayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman, yayın tarihi nedir?

GİRİŞ 20.01.2020 11:30 GÜNCELLEME 20.01.2020 11:30 MEDYA
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tutkunları ikinci bir şokla sarsıldı: Bugün de yok!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tutkunları ikinci bir şokla sarsıldı: Bugün de yok!

Her Salı akşamı izleyicisinin yakın takip altına aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi projesinin 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren televizyon ekranlarında yeni bölümlerinin yayına girmemesi beraberinde neden yok sorusunu da gündeme taşıdı. Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Yılbaşı tatilinin araya girmesi ve buna bağlı olarak reklam veren şirketler ve kanalların reklam anlaşmaları nedeniyle ATV ekranlarının yoğun bir ilgi gören yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kısa bir süre için yayın hayatına ara vermişti.

 

 

Ancak normal şartlar altında 14 Ocak Salı tarihinde tekrardan yeni bölümleri ile yayına girmesi beklenen dizinin bugün de ATV yayın akışında yer almadığının görülmesi; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman? sorgusunun yürütülmesine neden oldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ziraat Türkiye Kupası'nın maç programının 14 Ocak Salı ve 21 Ocak Salı tarihine denk gelmesi nedeniyle soluk soluğa takip edilen dizinin 2 (iki) hafta daha yayınlanmayacağının bilgisine ulaşıldı. Fenerbahçe & Kayserispor arasında yaşanacak çekişmeli mücadele ekrana taşınırken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü 28 Ocak Salı günü kaldığı yerden ekran serüvenini kaldığı yerden sürdürecek.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 147 TÜMÜ
 • Ülkücü Ali Osman 2 ay önce Şikayet Et
  Yapamıyorlarsa bu işi yapanlara bıraksınlar
  Cevapla
 • Manyaslı 2 ay önce Şikayet Et
  Macit adlı arkadaşın yorumuna tamamen katılıyorum. Maçları A Spor'dan gösterebilirdiniz. İnsanlar başka dizilere yöneldiler. Bu da sizin başarınız oldu.
  Cevapla
 • macit 2 ay önce Şikayet Et
  Hekimoğlu var birde ramo başladı sizde filmlerinizi kendiniz seyredin
  Cevapla
 • Hasan 2 ay önce Şikayet Et
  Bakmayın arkadaşlar. insanlarla dalga geçiyorlar.dizimi çekiyorlar mangalmı yakıyorlar.aptallar
  Cevapla
 • vahap kalyoncu 2 ay önce Şikayet Et
  ATV artık bıktırdı ve bende bundan sonra izlediğim 2 diziyi unuttuğum için artık izlemeyeceğim
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR