Savaşçı 97.bölüm fragmanı | Bu hafta var mı, ne zaman olacak? Yeni bölüm dört gözle bekleniyor!

Haydar'ın şehitlik mertebesine ulaşıp ulaşmadığına gözler çevrilirken Savaşçı son bölümde; Aracın içerisine yerleştirilen bombanın aniden patlayarak alev almaya başlaması yürekleri ağza getirdi. Kendilerini bir kez daha tehlikeli görevin tam ortasında bulan Tim üyelerinin hiç hesaba katmadıkları olaylar gelişirken korkunç tuzak kapılarını çaldı. Savaşçı 97.bölüm fragmanı geldi mi & yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

GİRİŞ 31.03.2020 09:13 GÜNCELLEME 31.03.2020 09:13 MEDYA
Savaşçı 97.bölüm fragmanı | Bu hafta var mı, ne zaman olacak? Yeni bölüm dört gözle bekleniyor!
Savaşçı 97.bölüm fragmanı | Bu hafta var mı, ne zaman olacak? Yeni bölüm dört gözle bekleniyor!

Yörük'ün akıllara durgunluk veren kumpasın kurbanı olup olmadığı konusu merak uyandırırken Savaşçı 96.son bölümde; Araca gizlice kurulan bomba düzeneğinin ansızın infilak etmesi sonucunda Haydar'ın yolun sonuna geldiği düşüncesi Tim üyelerinin beynini kemirmektedir. Savaşçı son bölümde, Kimden ve nereden geldiği belirsizliğini koruyan istihbarat üzerine karargahtakiler neye uğradığını şaşırırken, hiç vakit kaybetmeden stratejik bir şekilde plan ve hedeflerini belirleyip yola koyulmaları sahne oldu. Halil İbrahim Kopuz'un komutasında hazırlanan planın tüm sorumluluğunu göğüsleyerek korkusuzca uygulamaya başlayan Tim ekibi ikiye bölünmek durumunda kalırken enteresan olayların baş göstermesiyle birlikte kafalarının allak bullak olmasının ardından Savaşçı 97.bölüm fragmanı bekleniyor. Gidişatın neyi gösterdiği ve nasıl bir sonuç alacaklarıyla alakalı karargaha verilecek haber iple çekilirken, kendilerini karşılayacak esas tehlikenin farkında bile olmayan Kılıç Timi'nin kendilerine kurulan kumpasın eşiğine doğru gitmelerinin akabinde Savaşçı 97.bölüm fragmanı yayına girdi. Peki, bu hafta neden yok ve yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

 

 

SAVAŞÇI 97.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yapımcılığında Hayri Aslan'ın yer aldığı, senaryosunu da Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı ve yönetmenliğini ise Murat Saraçoğlu ve Günay Günaydın ikilisinin üstlendiği Savaşçı 97.bölüm fragmanı şu an için henüz yayına girmedi...

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE KAĞAN YÜZBAŞI'NIN HAYATI TEHLİKEDE...

 

 

SAVAŞÇI BU HAFTA NEDEN YOK? SAVAŞÇI 97.YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Zengin oyuncu kadrosunda; Berk Oktay, Fırat Albayram, Murat Serezli, Doğan Bayraktar, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol, Burç Kümbetlioğlu ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi birbirinden güçlü isimlerin bulunduğu Savaşçı 97.bölümüyle 2 (iki) hafta sonra Fox TV ekranlarında seyircisinin karşısına geçmesi bekleniyor.

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • Bilim 1 hafta önce Şikayet Et
  Yahu ne şehitlik mertebesi, adamlar oyuncu tiyatrocu, siz aklınızı mı oynatınız. Bunlar kurgu gerçek değil, uyanın, ayrıca gerçek Şehitlerimize hakaret olarak görüyorum.
  Cevapla
 • mehmet 1 hafta önce Şikayet Et
  nedennnnn
  Cevapla
 • abdullah 2 hafta önce Şikayet Et
  fox tv dizisi yazıklar olsun size
  Cevapla
 • esraaa 1 hafta önce Şikayet Et
  savaşçı müthiş bir dizi
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR