Haber 7

Netanyahu'dan tehlikeli 'Kudüs' hamlesi!

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD'yi takip ederek büyükelçiliklerini Kudüs'e taşıyacak birçok ülkeyle temas halinde olduklarını savundu.
GİRİŞ 07.12.2017 11:25 Ortadoğu
Metin Boyutu
Netanyahu'dan tehlikeli 'Kudüs' hamlesi!

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü başkent olarak tanımasının ardından konuştu.

 

 

'BİRÇOK ÜLKE ELÇİLİKLERİNİ KUDÜS'E TAŞIYACAK'

Başbakan Netanyahu, ABD'nin kararını takip edecek ve aynı kararı alacak diğer ülkelerle de temas halinde olduklarını söyledi.

Ayrıca Netanyahu, birçok diğer ülkenin de elçiliklerini Kudüs'e taşıyacağını iddia etti.

Yorumlar

29
 • v.ali

  1 yıl önce Şikayet Et bu keferelerin babaları 8 para babası aleler aslında korkularından ne yapacaklarını şaşırmış denizin bile 300 metre altında yer altındaki şehirlerde yaşıyorlar yeryüzü onlara emin gelmiyor.milyonlarca ton altıları ile orada halak olacaklar işnallah.dünyanın engelişmiş silahı bu keferelerin eline olmasa 25 milyon yefhudinin yüregin toplamı taş atan bir filistinli çocuğunyüregini etmez.bakmayın siz arab ülkelerinin başındakilerde onlardan.galib olan allahmalub olan şeytan ve avaneleri olacak.
  Toplam beğeni
 • krjjaaa

  1 yıl önce Şikayet Et herkes biliyor bunlari BAE, Misir ,Sudi arabistan
 • Fehmi

  1 yıl önce Şikayet Et Para ve ülkelerin merkez bankaları yahudilerin elinde olduğu sürece her istediklerini yaparlar yaptırırlar biz paramparça olduktan sonra küffarın işi daha kolay biz küçük hesaplar peşinde koşmaya devam edelim
  Toplam beğeni
 • Vatandaş-65=Vanlı

  1 yıl önce Şikayet Et Müslümanların kanayan yarası olan Kudüs'ü Türkiye'den ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan başka hiçbir Müslüman Ülke yada Devlet Lideri dile getirmiyor. Uyumayın ey Müslümanlar yarın sıra size de gelecek. Uyanık olun, elimizden bir şey gelmese dahi Kudüs'un kurtuluşu için dua edelim.
  Toplam beğeni
 • YAHUDİ-AVCISI

  1 yıl önce Şikayet Et ya ben her zaman diyorum ve diyeceğim abd ve itrail olmasın teror diye bir şey kalmaz teror yuvasıda yaratanlatrda trump gibi insana benzeyen yaratıklardır.ve abd dir:
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.