Haber 7

İsrail'den flaş karar! Çok sayıda tabur...

İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'da askeri varlığını arttırmak için çok sayıda tabur sevkiyatı yapılacağını açıkladı.
GİRİŞ 07.12.2017 12:23 Ortadoğu
İsrail'den flaş karar! Çok sayıda tabur...

ABD Başkanı Donald Trump dün akşam ABD'nin İsrail'in başkenti olarak Kudüs'ü tanıdığını açıklamıştı. Bunun ardından İsrail hükümeti harekete geçti.

 


BATI ŞERİA'YA ASKER SEVKİYATI

Ordudan yapılan açıklamada, "Genelkurmay düzeyinde yapılan durum değerlendirmesi neticesinde Yahudiye ve Samara'daki (Batı Şeria) askeri varlığı güçlendirmek için buraya ek taburlar gönderilmesi ve buna ilaveten gözetleme ve koruma sistemleri kurulması kararlaştırıldı. Muhtemel gelişmelere hazır olması için askerlere talimat verildi." ifadesine yer verildi.

Yorumlar

66
 • Analizci

  2 gün önce Şikayet Et Çok görmeyim korkudan yapıyorlar. Korku iliklere işlemeye başladı. Y az milyonlarca müslüman aynı anda Kudüse yürümeye başlarsa ne yapacaklar?
 • Mustafa çoban

  3 gün önce Şikayet Et Ulan toplasan bir İstanbul kadar yoksunuz 1 değil 10 tabur yollayın
  • samil

   3 gün önce Şikayet Et Tabi ISID DEAS piyonlarini kurdular Sudi vahabileriyle müslümanlari zayiflatmak icin Filistini unutmak icin.
 • tiskinç

  3 gün önce Şikayet Et şu israilli siyonistlerinde yok tabur yolladık yok onu gönderdik filistinde caresiz gençlerin kollarını taşlarla kırmaya benzemez bu iş korkaklar zavallılar görende silah kuşanan türk sanır şunlardaki havalara bak hele gören bişiy yapıcaklar sanır hoşt ulan
 • yunus emre

  3 gün önce Şikayet Et Artık ne abd ne israili tanımayalım.Onlar bm kararını tanıdılar mı.?Türkiye olarak gücümüzün yettiğince önce kıbrıs sonra ırak sonra suriye ye girelim.Madem gücü yeten yetene.Alayına gider ......Madem öyle gel böyle.Bu araplardan insana hayır gelmez.
 • biz

  3 gün önce Şikayet Et her şeyde bir hayıır vardır. şer gördüğümüz belkide İslam dünyası için bir hayır olur. Uyuyan Müslüman devletlerini uyandırır, birleştirir ve israil pisliğine darbe vurabilir. Doğrusunu Yüce Allah bilir. Allah ne derse o olur. Biz Müslümanlar olarak üzerimize düşeni yapalım.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.