Haber 7

İran Başsavcısı: Hepsinin cebinde var!

Her geçen gün ölü sayısının arttığı olaylara ilişkin açıklama yapan İran Başsavcısı, sokağa çıkanların Suudi Arabistan dolarlarıyla hareket ettiğini savundu.
GİRİŞ 03.01.2018 10:19 Ortadoğu
Metin Boyutu

İran Başsavcısı Muhammet Cafer Muntazeri, ülkesinde çıkan sokak olaylarına ilişkin açıklama yaptı.

CIA VE MOSSAD

İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney gibi dış güçleri işaret eden Muntazeri, ''Takke düştü kel göründü ve anlaşıldı ki söz konusu olayların arkasında CIA ve MOSSAD var.'' dedi. 

 

SUUDİ ARABİSTAN'IN DOLARLARI

Suudi Arabistan'ın da eylemcilere para akıttığını savunan Muntazeri, "Suudi Arabistan'ın dolarlarıyla İran'ı kargaşaya sürüklenmesini istiyorlar." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

16
 • Habibe

  1 yıl önce Şikayet Et Bu abd ye israile niye kimse bişey yapamıyor hep insanlık suçu işliyorlar biz bunların yaptığının 1000 birini yapalım vay şöyle vay böyle diyorlar
  Toplam beğeni
 • Köylü

  1 yıl önce Şikayet Et Arabistan para birimi Riyal değil mi
 • Gelecek

  1 yıl önce Şikayet Et Birgün sıra abd ye gelecek.darbe yapma peşinde koşanlar,muhakkak darbeyle karşı karşıya kalacaktır.devletleri parçalamaya çalışanlar,muhakkak bir gün parçalanacaklardır.muhakkak.bundan kaçış olmayacaktır.kendini ne kadar güçlü hissedersen hisset.bana birşey olmaz diyerek zalimlik yapanların ülkeleride parçalanacaktır.zalimler plan yaparken Allah ımızı unuturlar.bir gün şok olacaklardır.
  Toplam beğeni
 • Eyt mağdurları

  1 yıl önce Şikayet Et İran Suriye'de Yemen de savaş açın harcadığın parayı aç halka versen , kâfir e, yahudi ye teslim olmazlar .
  Toplam beğeni
  • Mert

   1 yıl önce Şikayet Et Gün birlik olma vaktidir.küffara karsı birleşmek var gam yok
   Toplam beğeni
 • bırak

  1 yıl önce Şikayet Et iran aynı hatayı yapmaya devam ediyor. iran suudi arabistanla düşmanlığı bırakmalı. müslümanlar iranı uyarıyor. suudi arabistanla düşmanlığı bırak.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.