Haber 7

İsrail yine saldırdı! Bir Filistinli şehit edildi

Batı Şeria'da yer alan Ramallah kentinde İsrail askerlerinin müdahalesi sırasında açılan ateş sonucu ağır yaralanan Filistinli gencin hayatını kaybettiği bildirildi.
GİRİŞ 03.01.2018 16:49 Ortadoğu
Metin Boyutu

Filistin Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, İsrail askerlerinin, Filistinlileri gözaltına almak için Ramallah'ın kuzeybatısındaki Deyr Nizam köyüne baskın düzenlediği belirtildi.

Açıklamada, İsrail askerlerinin gerçek ve plastik mermi kullandığı baskın sırasında başından yaralanan Musab Firas et-Temimi (17) isimli Filistinli gencin kaldırıldığı hastanede şehit olduğu kaydedildi.

İsrail askerlerinin, daha önce köy sakinlerini, askeri araçlar ve Yahudi yerleşimcilerin araçlarına taş atarak zarar verdikleri iddiasıyla, köyün girişini kapatmak ve sakinlerini de gözaltına almakla tehdit ettiği belirtiliyor.

Kaynak : AA

Yorumlar

3
 • 43..

  11 ay önce Şikayet Et Şehadetin mubarek olsun Musab,butun mazlumlarin intikami elbet birgun alinacak
  Toplam beğeni
 • Vahdettin

  11 ay önce Şikayet Et Ulan İsrail elbet birgün o gün geliçek ve hesap veriçeksin.Hangi Ağacın dibine saklansanda, Kahrolacaksın. Allah yar ve yardımcımız olsun İnşallah.
  Toplam beğeni
 • Yakub

  11 ay önce Şikayet Et Israil = Firavun . Neden? Firavunda 700 bin çocuk öldürmüştü bu Israil Amerika Avrupa düzeneği de yüz binlerce çocuk öldürdü! Küfür aynı değişmez. Paralı laf ebesi fizik yapısı olmaları gerçeği değiştirmez.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.