Haber 7

15 Temmuz Köprüsü’ndeki ‘hayalet sürücü’ yakalandı

Aracın hız sabitleyicisini ayarlayıp şoför koltuğunu boş bırakarak tehlikeye davetiye çıkartan ‘hayalet sürücü’ polis ekipleri tarafından yakalandı.
GİRİŞ 29.12.2017 21:06 OTOMOBİL
Metin Boyutu

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçtiği sırada aracın hız sabitleyicisini ayarlayıp şoför koltuğunu boş bırakarak tehlikeye davetiye çıkartan ‘hayalet sürücü’ polis ekipleri tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde akan trafikte ilerlediği sırada hız sabitleyicini ayarlayan Y.A.İ. (23), şoför mahallini terk ederek yan koltuğa geçti. Trafikte bir süre otomobilin sürücüsüz bir şekilde ilerlediğini gören vatandaşlar gördüklerine inanamadı. Kendi canını ve trafikte ilerleyen diğer sürücülerin canını hiçe sayarak trafikte ilerleyen sürücü, bu tehlikeli anlara cep telefonu kamerasına kaydedip sosyal medyada paylaştı.

Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerin ardından polis ekipleri tehlikeli bir şekilde ilerleyen otomobilin sürücüsünü yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda sosyal medya hesaplarını inceleyen polis ekipleri, Y.A.İ.’yi yakalayıp gözaltına alarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne götürdü. Emniyetteki işlemleri tamamlanan sürücü önce Çengelköy Polis Merkezine ardından da adliyeye sevk edildi.

Yorumlar

6
 • vatandaş

  9 ay önce Şikayet Et bunun birdaha üç tekerlekli bisiklete bile binmesine izin vermeyeceksin. kesin haplıdır. ortalık manyak dolu
  Toplam beğeni
 • EMEKLİ MEMUR

  9 ay önce Şikayet Et EN AĞIR CEZA VERİLMELİ AMA, KANUNLARIMIZ KANUN DEĞİL ...??? BU GİBİ SERSERİLERE İNSAN DEMEK BİLE ÖDÜL OLUR...YİNE DE HAKİMLERİMİZ , SAVCILARIMIZ BİR KANUN BOŞLUĞUNDAN YARARLANIR...??? Hayat boyu trafikten men....
  Toplam beğeni
 • TR-IZMIR

  9 ay önce Şikayet Et video da göründüğü gibi, Polis Merkez binalarımızın bazıları içler acısı, ucube görünümlü hurdayı anımsatıyor.. eğer Yeni Türkiye diyorsak kaçınılmaz olarak Modern dokusuyla mimarisiyle ehemniyetin prestijini kalitesini artıracak tam teşeküllü tecizatlarıyla donatılmış spor tesisleriyle yes yeni binaların inşasına ve kısa sürede teslimiyatına temennisiyle.çok daha hızlı kaliteli ve sağlıklı hizmetin verilebilmesini sağlayacaktır.. herşey Türkiye ve Milletin güvenliği için insAllâh. arz-ederim.. Polis arkadaşlarım adına sizleri ülkemin Ay-Yıldızlı Bayrağımın Milletimle beraber Allâh'a emanet ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum.. saygıyla sevgiyle sağlıkla kalın sayın TC.Cumhurbaşkanım.
  Toplam beğeni
 • Ekrem

  9 ay önce Şikayet Et Yakaladık tamam bu şahsa Para cezası ile ( tutuklamadan) bırakacakmıyız
  Toplam beğeni
 • Misafir

  9 ay önce Şikayet Et 80 tl ceza keserler iş tatlıya bağlanır ne bekliyorsunuz...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.