Haber 7

Cupra Ateca görücüye çıktı!

Seat'ın ilk SUV modeli olarak lanse Ateca, yoluna ayrı bir marka olarak devam eden Cupra'nın altında yeniden daha performanslı olarak doğdu..
GİRİŞ 09.03.2018 10:32 OTOMOBİL
Metin Boyutu
Cupra Ateca görücüye çıktı!

Markanın ilk modeli Cupra Ateca olarak yollara çıkacak otomobilde VW Grubu'nun 2,0 lt'lik 300 HP güç üreten benzinli motoru görev yapacak. 

7 ileri DSG şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle gücünü yola aktaracak otomobil, 0-100 km/s hızlanmasını ise fabrika verilerine göre 5,4 saniyede tamamlıyor.Otomobilin maksimum hızı ise 245 km/s olarak açıklanıyor. Sürüş profil modlarının ayarlanabildiği adaptif süspansiyon sisteminin standart olarak sunulacak otomobilde Normal, Sport, Snow, Off-Road ve CUPRA olmak üzere 5 farklı sürüş modu kullanılıyor.

 

.Dış tasarımda daha sportif tamponlar, marşpiyeller ve spoylerın yanında mat siyah detaylar sunuluyor. Ayrıca modele has 19 inçlik hafif alaşım jantlar da otomobilin gücünü ortaya koyar nitelikte görünüyor..İç mekanda ise gri dikişlere sahip siyah Alkantara deri döşemeler kullanılıyor. Alüminyum pedallar ve parlak siyah süslemeler de önemli detaylardan..

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.