Haber 7

2019 Renault Clio'nun tüm özellikleri: Yeni Clio diğerlerini unutturacak!

2019 Renault Clio baştan aşağı yenilendi. Tamamen yenilenen bir iç tasarım ile kullanıcılarının karşına çıkan yeni Clio, tasarım tarafında yaptığı değişiklikler ile de hayranlarını etkilemeyi başardı. Ayrıca yakıt cimrisi lakabı ile ün yapan Clio, yeni motor seçenekleri ile yakıt tüketimi daha da aşağı bantlara çekmeyi hedefliyor. İşte 2019 Renault Clio'nun güncel tüm teknik özellikleri...
GİRİŞ 15.08.2019 09:46 OTOMOBİL
Metin Boyutu

2019 Renault Clio yenilenmiş tasarımı ile resmen göz dolduruyor. Fransız otomotiv devi Renault'un en çok satılan modellerinden biri olan Clio, 2019 modeli ile de beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.

 

 

YENİ CLİO'NUN DIŞ TASARIMI TAMAMEN YENİLENDİ!

2019 Renault Clio tamamen yenilenmiş dış tasarım ve dokunuşlar ile hayranlarının karşısına çıktı. C profilli gündüz farları, yeni nesil LED ön farlar tüm donanım paketlerinden standart hale dönüşüyor. 

 

 

Buna ek olarak ön çamurluk ön ızgarada yapıla değişikliklerde meraklılarının gözünden kaçmıyor. Bununla birlikte arka tamponda yapılan değişiklikler küçükte olsa gözden kaçmıyor.

2019 CLİO ARTIK YENİ BİR İÇ MEKANA SAHİP!

Türkiye'de en çok satan araçlar arasında yerini almayı başaran Renault Clio'nun yeni modeli göz alıcı bir iç mekan ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Elektronik donanım tarafında önceki jenerasyonlarına ciddi seviyede fark atmayı başaran 5. nesil Clio, elektronik klima, 9.3 inç boyuta sahip dokunmatik ekran, Elektronik park freni, şerit takip asistanı, koltuk ve direksiyon ısıtma, otomatik park yardımcısı gibi daha birçok yenili hayranlarına sunuyor.

Eski jenerasyonuna göre 14mm daha kısa olan yeni Clio, 4048 mm uzunluğa, 1798 mm genişliğe ve 1440 mm yüksekliğe, 391 litre bagaj hacmine sahip. Boyut itibari ile eskisine nazaran daha kısa bir kasaya sahip Clio, kullanıcısına daha geniş bir iç mekan sunuyor. Ayrıca bagaj hacmine bakıldığında da segmentine göre rakiplerini gerisinde bırakmayı başarıyor.

2019 RENAULT CLİO MOTOR SEÇENEKLERİ!

2019 Renault Clio önceki serilerinde olduğu gibi yine zengin motor seçenekleri ile meraklılarının karşısına çıktı. Yeni Clio 1.0 65 beygir benzinli motor, 1.0 75 beygir benzinli motor, 1.0 100 beygir benzinli motor, 1.0 TCI 100 beygir LPG’li motor, 1.3 TCI 130 beygir benzinli motor, 1.5 DCI 110 beygir dizel motor ve 1.5 DCI 90 beygir dizel motor ve 1.5 DCI 110 beygir dizel motordan gücünü alacak. 

 

 

Yorumlar

2
  • Emrah

    3 hafta önce Şikayet Et Fiyat listesi yanlış! Bu fiyat listesi mevcut clio ya aittir.
    Toplam beğeni
  • iğde

    1 ay önce Şikayet Et Renoya para verilmez. Daha çok çalışması lazım.
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.