Haber 7

Fiyatlar 6 bin TL'den başlıyor: Düşük bütçeli ikinci el araç modelleri!

Başta öğrenciler acemi şoförler ve düşük bütçeli araç sahibi olmak isteyen şoförler piyasada yer alan yaşı büyük fakat durumu iyi olan araçların peşine düşüyor. 6 bin TL ile 18 bin TL arasında satışa sunulan araçlar kullanıcılarını herhangi bir kaza durumunda yüksek maliyetli bir zarara uğratmazken tamirat masrafları ile de cep yormuyor. İşte 6 bin TL ile 18 bin TL arasında satışa sunulan araç modelleri...
GİRİŞ 09.10.2019 14:53 OTOMOBİL
Metin Boyutu

Düşük bütçeli araçlar, öğrencilerin ve acemi şoförlerin bir numaralı tercihleri arasında yerini almaya devam ediyor. Günümüzdeki araç fiyatları, parça ve bakım masrafları göz önünde bulundurulduğunda, araca ihtiyacı olan fakat yüksek paralar ödemek istemeyen kullanıcılar, yaşı yüksek araçları tercih ederek tabiri caizse ayağını yerden kesmek için aldım dediği modelleri tercih ediyor. 

 

 

ÖĞRENCİLER VE ACEMİ ŞOFÖRLER TERCİH EDİYOR!

Söz konusu bu araçlar kullanıcılarına yeni model araçlara nazaran kaza durumu yaşansa dahi ciddi büyük değer kayıpları yaşatmazken tamir masrafları tarafında da kullanıcısının cebini yormuyor. Bu nedenden ötürüdür ki aşağıdaki listede yer alan araçları başta öğrenciler olmak üzere yeni araç kullanmayı öğrenecek kişiler tercih ediyor.

 

 

PİYASADA ÇOK HIZLI SATILIYOR!

Yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü tercih edilen araçlar piyasada düşük bütçe avantajı ile birlikte hızlıca alım satım yapılabiliyor. Bu araçları geçici bir dönem için satın alan kullanıcılar öğrencilikleri bittiğinde ve ya araç kullanmayı öğrendiklerinden yeni araç satın almak için araçlarını satışa çıkarıyorlar. Buna ek olarak kısa süreli bir ihtiyacını karşılamak için de tercih edilen bu araçlar, kullanıldıktan sonra yeniden satış için piyasaya sürülüyor. 

İşte öğrencilerin dahi satın alabileceği o araç modelleri ve fiyatları;

ÖĞRENCİLERİN DAHİ SATIN ALABİLECEĞİ ARAÇ MODELLERİ VE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Yorumlar

37
 • Yücel Günay

  1 ay önce Şikayet Et Resmen dalga geçmişler.
  Toplam beğeni
 • Tuncer gök

  1 ay önce Şikayet Et Maşallah kafalar güzel.
  Toplam beğeni
 • Mehmet

  1 ay önce Şikayet Et 6 bin TL ye lada mı varmış? Hepsini alayım yerini söyleyin de
  Toplam beğeni
 • Fatih Mercimek

  1 ay önce Şikayet Et Bu arabalar bu fiyatlara nerede ise hemen alalım
  Toplam beğeni
 • Sekonik

  1 ay önce Şikayet Et Bu fiyatta araba mi varmış nerde
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.