Haber 7

Otomotiv sektörü 6. kez İstanbul'da buluşuyor

Dünya Otomotiv Konferansı, 17 Ekim’de Istanbul Wyndham Levent’de gerçekleşecek. Otomotiv sektörünün önde gelenlerine hitap etmesiyle bilinen zirvede kamu ve özel sektör yetkililerinin katılımının yanı sıra, vaka analizleri, sektörde öncü firmaların sunumları, workshoplar ve zengin networking aktiviteleri ile gerçekleşecek.
GİRİŞ 06.10.2019 17:13 OTOMOBİL
Metin Boyutu
Otomotiv sektörü 6. kez İstanbul'da buluşuyor

2019 sponsorları arasında ise şimdiden, OMSAN Lojistik, Surgere, Google, SAPA, Staubli, CHEP, GCS Test, Opthema Teknoloji,  Equinix, ARaymond, Trumpf, Maxim Integrated ve Robo Otomasyon gibi ulusal ve uluslararası firmalar bulunmakta. Geleceğin lider firmaları bu zirvede şekilleniyor

 

 

Zirvede bu yıl; global ticaret anlaşmaları, Brexit, sektörde yaşanan daralma başta olmak üzere sektörün geleceği, sektördeki trendler, elektrikli araçlar, otonom araçlar, endüstri 4.0, robotlaşma, djitalleşme, tedarik zinciri, yapay zeka, yenilenen sektörde doğru konumlanma ve ihracat stratejileri gibi konular ön plana çıkmaktadır.

Otomotiv sektörü ve etrafındaki sektörler bir araya geliyor Dünya Otomotiv Konferansı’na önde gelen otomotiv üreticilerinin yanında otomotiv sektörüyle bağlantılı, teknoloji şirketleri, yan sanayiler, demir-çelik, sigorta, finans, mühendislik sektörlerinden katılımlar gerçekleşiyor.

 

 

Üst düzey ve çeşitli katılımlarla birlikte, sektörler arası işbirliği yapma ve katma değer sağlama fırsatı bulunuyor.  Zirvenin sponsorları, konuşmacıları ve programı için: www.dunyaotomotivkonferansi.com Dünya Otomotiv Konferansı; Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından, otomotiv sektörünün lider isimleri ve medyanın yüksek katılımı ile düzenlenen uluslararası bir zirvedir.
 

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.