Haber 7

Chevrolet, yeni canavarını tanıttı

2019 SEMA Fuarı günden güne yaklaşıyor ve Chevrolet bu durumu değerlendirmek için sadece 1 adet üreteceği özel Camaro modelini gözler önüne serdi.
GİRİŞ 05.11.2019 12:55 OTOMOBİL
Metin Boyutu
Chevrolet, yeni canavarını tanıttı

 Firmanın sıkı takipçileri Amerikalı üreticinin az sayıda ürettiği COPO Camaro modellerini hatırlayacaktır. Her sene sadece 69 adet üretilen bu model, çok daha nadir bir versiyona kavuşarak Ocak ayında açık artırma ile satışa sunulacak.

 

NHRA yarışlarının en önemli pilotlarından olan John Force'un ismini taşıyan araç; siyah, gümüş ve kırmızı renkler ile süslenmiş. 16 kez şampiyon olan efsanevi yarışçının imzasını taşıyan modelin kabininde de aynı renkteki detaylar dikkat çekiyor. 1 şanslı alıcı modeli LSX tabanlı 5.7 litrelik V8 ya da atmosferik 7.0 litrelik V8 ile alabilecek.

 

Bu özel modelin gelirleri de çok özel bir hayır kurumuna bağışlanacak. 1969 yılında ortaya çıkan COPO'yu temsil etmek için her sene 69 adet model üreten Chevy, bu versiyonun her sene üretilmeyeceğinin de altını çizdi.

John Force'un araç hakkındaki yorumları ise şöyle: "Bu hayatımda gördüğüm en güzel COPO Camaro'lardan biri ve aracın tasarımında yer aldığım için mutluyum. COPO Camaro oldukça güçlü ve pist üzerinde kendisini yenebilmek oldukça zor. Fakat bu model oldukça özel ve inandığım bir hayır kurumunu desteklememize yardımcı olacak."

Yorumlar

5
 • yunus

  5 gün önce Şikayet Et Ne kadar kaf dağında olanlar insan gördükçe üzülüyor. Mezardakilerin pişmanlıklarına dünyadakilerin özenmesi ne garip. Cehalet in modayı sosyeteyi oto dünyasını takip etmekle öğrenildiğini sanan gafiller baba parası ile büyüyen hayatta tek başına kalsa adım atmaya takati olmayanlar İlim ile cehaleti karıştıran bilgiler hava atmayı bırakalımmmm
 • Mardinli

  6 gün önce Şikayet Et Ön kaputtan dolayı önünü görebilecek mi sürücü acaba
  Toplam beğeni
  • mmmm

   5 gün önce Şikayet Et sen mardinden kafayı cıkarmazsan sende göremezsin dunyayı
 • mmmm

  6 gün önce Şikayet Et copo camaro nun ne olduğunu bilmeyenler gelmiş atıp tutuyo.anladık millicisiniz ama cehalette de ısrarcısınız
  Toplam beğeni
 • Trakyali amica

  6 gün önce Şikayet Et Abd Mali ambargo turkiye pazarinda sokmayin
 • selmannn

  6 gün önce Şikayet Et emin olun bir halta yarasaydı seri üretimi yapılırdı, sırf reklam amacıyla yapılmış, görüntüsü dışında ekstra bir özelliği olmayan bir araçtır. iyi araç olsa seri üretimini yapar milyarlarca dolar kazanır.
  Toplam beğeni
  • Misafir

   3 gün önce Şikayet Et çok zekisiniz gerçekten. Araç ÖZEL ÖZEL ÖZEL 1 Adet lik model Sadece 1 Adet Israrla Yazıyorum. 1 Adet !
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.