Haber 7

Yeni yılın ilk gününde kocasını bıçakla yaraladı!

Olay, dün gündüz saatlerinde Çamdibi Semti’nde meydana geldi. Erkut K. ile 2 yıl önce evlenen eşi Melisa K. henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.
GİRİŞ 02.01.2018 09:23 Polisiye vakalar
Metin Boyutu
Yeni yılın ilk gününde kocasını bıçakla yaraladı!

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Melisa K. bıçakla eşi Erkut K.’yı bacağından yaraladı. Olayın bildirilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri Erkut K.’yı ambulansla Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırdı. Burada tedavi altına alınan Erkut K.’nın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. 

 

 

Olayın ardından gözaltına alınan Melisa K., ifadesi alınmak üzere Çamdibi Polis Merkezi’ne götürüldü. Melisa K. ifadesinde eşini yaralama kastının olmadığını belirterek, "Tartışma sırasında eşim beni darp etmeye başladı. Ben de bunun üzerine korkarak elimdeki bıçağı rastgele sallamaya başladım. Bu sırada eşimin yaraladığını gördüm. Onu kendimden uzaklaştırmak için yapmıştım, yaralama kastım yoktu" dedi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Melisa K, sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.

Yorumlar

3
 • abdullah 23

  9 ay önce Şikayet Et gençlerimiz aşk ile hevesi birbirine karıştırıyorlar.gençlerde sevgi aşk yok,heves var. heves bitince kavgalar başlıyor.televizyonlarımız gençleri zehirliyor,yetkililerde seyrediyor. seyretmeye devam edin.toplumun temel taşı olan aile mefhumu kalmadı.tam bir avrupalı çağdaş aile olduk.
  Toplam beğeni
 • velasr42

  9 ay önce Şikayet Et kavga eden anlaşamayan eşler medeni bir şekilde ayrılsınlar boşansınlar 2 tarafta huzurlu mutlu olsun bu kadar basit herkes kendi yoluna devam etsin
 • seyirci

  9 ay önce Şikayet Et sıkıntı büyük bu aileler çocuklarını pofpoflayarak büyütürse böyle olur kendilerini dağın tepesi zannederler büyük küçüğünü bilmez koca karısına, karısı kocasını bilmez anneler kızlarınızı aile adabıyla eğitin
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.