Haber 7

Güler: Dünyada ABD'ye kafa tutan tek lider Erdoğan

Ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler, daha önce Kısıklı’daki evinde fotoğraflarını da çektiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok cesur bulduğunu söyledi
GİRİŞ 19.02.2018 10:36 RÖPORTAJ
Metin Boyutu
Güler: Dünyada ABD'ye kafa tutan tek lider Erdoğan

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler, GÜNAYDIN'a çok özel açıklamalarda bulundu. Duayen fotoğrafçı Amerika'nın, savaş kendinden uzak memleketlerde olsun da nerede olursa olsun anlayışı içinde olduğunu ve bölgede terör örgütleri üzerinden savaş çıkarmaya çalıştığını söyledi. Amerikan Başkanı Trump'ın da kukla olduğunu belirten Güler, savaşı Trump'ın değil, aslında CIA'in çıkarmak istediğini belirtti.

ABD'YE KAFA TUTAN TEK LİDER ERDOĞAN

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da fotoğraflarını çektiniz öyle değil mi?

Kısıklı'da çektim, evinde. Çok güzel bir evi var. Kütüphanesi de çok güzel. Beni çok güzel ağırladı evinde. Çok samimi bir şekilde karşıladı, kapıya kadar da uğurladı. Büyükşehir belediye başkanlığından beri tanırım kendisini. Aynı mahallenin çocuklarıyız. Erdoğan'ı lider olarak da seviyorum. Çok cesur bir kere. Hangi lider Amerika'ya böyle kafa tuttu, hangi lider Amerika'nın aleyhine tek cümle edebildi bugüne kadar Erdoğan'dan başka? Bugüne kadar gelen Cumhurbaşkanları ne yaptı? Demirel'e mesela Morrison Süleyman derlerdi. Şimdi öyle mi? Erdoğan dünyaya 'Biz varız' diyor, Amerika'nın politikalarına kafa tutuyor.

Sabah

Yorumlar

25
 • Erdalsilo

  1 yıl önce Şikayet Et Onda Karadeniz kanı varsa kafa tutmak diyil yakında kafa atacak osmanlı kotatıyla beraber
  Toplam beğeni
 • hikmethoca

  1 yıl önce Şikayet Et Reis Allah ömrümden alsın sana versin.Allah senin gibi Ümeti Muhammedi seven liderlerin sayılarını artırsın Amin.
  Toplam beğeni
 • baba.

  1 yıl önce Şikayet Et Ağzın bal yesin usta.
  Toplam beğeni
 • Merhaba

  1 yıl önce Şikayet Et K. Kore ve iran sever lere günün acı haberi olmuş
  Toplam beğeni
 • ahmet

  1 yıl önce Şikayet Et kafa tutmak değil reisimiz doğruları söylüyor.dürüst inaçlı imanlı dünya liderimiz Allah a şükürler olsun.Rabbim e emanet ediyorum...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.