Haber 7

Fransız basını hayran kaldı: Mükemmel...

PSG'nin G.Saray'a karşı çok zorlandığı Fransız basınında manşete taşındı. Ayrıca Muslera'nın performansı için "Mükemmel" yorumu yapıldı.
GİRİŞ 02.10.2019 10:05 ŞAMPİYONLAR LİGİ
Metin Boyutu
Fransız basını hayran kaldı: Mükemmel...

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi A grubundaki ikinci maçında sahasında PSG'e 1-0 mağlup olmasına rağmen verdiği mücadeleyle taraftarlarından alkış aldı.

 

 

Galatasaray - PSG karşılaşması Fransız basınında da geniş yankı uyandırdı. Fransız basını, PSG'nin çok iyi oynamamasına rağmen önemli bir galibiyet aldığını söylerken diğer taraftan çok zorlu bir atmosfer ve rakibe karşı kritik, bir o kadar da önemli galibiyet elde ettiğini yazdı.

SPORT FRANCE: "PSG BELADAN KURTULDU"

 

 

Fransız basınında Sport France, PSG'nin galibiyete rağmen çok yorulduğunu ve İstanbul'da adeta bir beladan kurtulduğunu yazdı. L'Equipe gazetesi ise PSG'nin çok iyi oynamamasına rağmen galip geldiğini ve şu anda takımda işlerin yolunda olduğunu yazdı. 

FRANCE FOOTBALL: "MÜKEMMEL MUSLERA"

France Football gazetesi PSG'nin eksiklerine rağmen Galatasaray'a karşı doğru bir oyun oynadığını ve önemli bir galibiyet aldığını manşete taşıdı.

France Football, Muslera'nın yaptığı kurtarışlara dikkat çekip "Mükemmel Muslera PSG karşısında birçok girişimi önledi" ifadelerini kullandı.

Ayrıca maçla ilgili yapılan değerlendirmede Belhanda ve Babel'in geçmiş seviyesinden uzak bir görüntü sergiledikleri ifade edildi. Belhanda ve Babel'in bu performansı için "Galatasaray'a hayat vermesi gereken kişiler sahada yoktu" yorumu yapıldı.

Yorumlar

30
 • adem

  1 ay önce Şikayet Et hem yeniliyorsunuz hemde kaleciniz övgü alıyor herşey ortada .. türkiyede futbol yok
 • Galatasaray

  1 ay önce Şikayet Et Çocukluk aşkımsın sen ilk göz ağrımsın kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi sevdanın uğruna terk ettim herkesi hayatın anlamı Galatasaray♡♥
  Toplam beğeni
 • misafir

  1 ay önce Şikayet Et Sizler böyle düşünmeye yazmaya devam edin. Ne kupalar alırız Avrupa'da uff sormayın.
  Toplam beğeni
 • zeynel

  1 ay önce Şikayet Et yahu yenildik.hala kendimizi ovuyoruz...
  Toplam beğeni
 • REiS

  1 ay önce Şikayet Et iki fransiz klubu sorun yok.
  Toplam beğeni
  • Ali

   1 ay önce Şikayet Et Senin zihniyetin fransız olaya yabancı kalmışsın, tarihe bak görürsün neyin ne olduğunu. O yabancı oyuncuların hepsi bir Türk takımı olan Galatasaray için mücadele ediyorlar. Senin aklın almasada.
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.