Haber 7

Zidane'den Galatasaray maçı cevabı

Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane, cumartesi günü oynayacakları Mallorca maçı öncesi açıklamalarda bulundu
GİRİŞ 18.10.2019 16:22 ŞAMPİYONLAR LİGİ
Metin Boyutu
Zidane'den Galatasaray maçı cevabı

La Liga'da cumartesi akşamı Mallorca deplasmanına çıkacak Real Madrid'de teknik direktör Zinedine Zidane, El Clasico'nun ertelenmesi ve oynayacakları maçlar hakkında açıklamalarda bulundu.

 

 

Cuma günü açıklanan karar ile El Clasico'nun tarihi değişmiş ve karşılaşma 26 Ekim'e ertelenmişti. Bunun üzerine Real Madrid, Barcelona ile Mallorca ve Galatasaray mücadelelerinden sonra karşılaşacak.

"3 MAÇIN DA HEPSİNE HAZIRIZ"

 

 

El Clasico'nun tarihinin değişmesiyle birlikte öncelikle Mallorca ve Galatasaray maçlarına oynayacaklarını, fakat her ihtimale karşı Clasico'ya hazır olduklarını belirten Zidane, "Mallorca ve Galatasaray maçları sonrası El Clasico'yu oynamak zorunda kalırsak, buna hazırlıklı olacağız. 3 maçı da oynamaya hazırız" dedi.

"BULUNDUĞU KONUMU HAK ETMEYEN BİR TAKIM"

Kendisine yöneltilen takımın durumuyla ilgili soruya deneyimli teknik adam, "Her şeyin sonunda en önemlisinin yarın olduğunu düşünüyorum. Geçtiğimiz iki hafta neler olduğunu biliyoruz. Mallorca'ya karşı iyi hazırlandık. Şu an ligde bulunduğu konumu hak etmeyen bir takımla oynayacağız. Bunu biliyoruz." yorumunda bulundu

"O ÜLKESİ ADINA BİR ŞEYLER YAPMAK İSTİYOR"

Sergio Ramos'un Olimpiyatlarda İspanya Milli Takımı forması giymesine izin verip vermediği sorulmasını üzerine Zidane, "Onunla bunun hakkında konuşmadım bile. Eğer kendini iyi hissediyorsa oynayabilir. O ülkesi adına bir şeyler yapmak istiyor" açıklamasında bulundu.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.