Haber 7

Ayla'dan rekor! 10 günde tam...

Türkiye’nin Oscar adayı Ayla, gişede ilk 10 günde 1 milyon izleyici sayısını aştı ve iki hafta üst üste gişenin lideri oldu.
GİRİŞ 07.11.2017 10:29 SİNEMA
Metin Boyutu
Ayla'dan rekor! 10 günde tam...

Ailesi öldürülmüş Kore'li minik bir kız çocuğunu ölümden kurtarıp 15 ay boyunca kendi çocuğu gibi bakan, savaş bitip de Türkiye'ye dönünce Ayla adını verdiği kızından bir daha haber alamayan Astsubay Süleyman Dilbirliği'nin hayatını anlatan Türkiye'nin Oscar adayı filmi Ayla, tüm Türkiye'yi bu unutulmaz kahramanlık öyküsü altında birleştiriyor.

1 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

Ayla vizyona girdiği ilk 10 günde 1 milyon kişi tarafından izlendi. Ayrıca, Türkiye sinema tarihi istatistiklerini altüst ederek son 16 yılın en yüksek perşembe günü gişesine ulaşan Ayla'yı o gün, ülke genelinde 87 bin 365 kişi izledi.

Yorumlar

2
  • handan ergin

    2 yıl önce Şikayet Et Filmi 2 kez gözyaşları ile izledim. Salonda herkesi ağlattı. Tek kelimeyle mükemmel oscarlık bir yapıt. Allah yolunu açık etsin
    Toplam beğeni
  • Vatandaş

    2 yıl önce Şikayet Et Ben gittim izledim, gerçekten güzel bir film olmuş, herkese gitmeyi tavsiye ederim, hakikaten oscarlık bir yapıt. Dipnot: Filme girmeden evvel yanınızda göz yaşlarınızı saklayacak silecek mendilinizin bulunmasını tavsiye ederim.
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.