Haber 7

Organize İşler 2 Netflix'e geldi, seyirci isyan etti

Vizyon tarihinden 2 hafta sonra halen gösterimde olan Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi ani bir kararla Netflix'e geldi.
GİRİŞ 16.02.2019 07:14 SİNEMA
Metin Boyutu
Organize İşler 2 Netflix'e geldi, seyirci isyan etti

Yılmaz Erdoğan’ın çok konuşulan filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, 1 Şubat’ta sinemalarda gösterime girmişti. Vizyona girişinin öncesinde de, sinema salonlarıyla ilgili tartışmaların da etkisiyle epey konuşulan film, gösterime girdikten sadece iki hafta sonra Netflix’e geldi.

Netflix’in konuyla ilgili olarak gönderdiği basın açıklamasında; “Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.” deniliyor.

SOSYAL MEDYADA TARTIŞILDI

Kararın ardından sinemada izlemeye giden sosyal medya kullanıcıları kullanıcıları tepki gösterirken, filmi izlemek isteyip henüz filme bilet almamış olan sosyal medya kullanıcıları ise olumlu yorumlarda bulundu. 

Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor.

 

 

Yorumlar

2
  • mekkeli yasir

    9 ay önce Şikayet Et bence ıyı oldu isteyen netfixten evinde izlesin sinemaya gidip mısıra para kazandırmak isteyenler sinemaya gidip izlesin
  • Misafir

    9 ay önce Şikayet Et Alın size yeni sinema modeli.. artık Home Cinema var.. Netflix hollywood’undur.. misal bazı ülkelerde bazı istenmeyenler filmler yasaklanırken home cinema tarzında bunu gerçekleştirmeyecekler.. artık „sinema“ kişinin odasına gelmiştir..
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.