Haber 7

Bahçeli: Mücadeleden dönmek devlete haramdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli teröre ilişkin yaptığı açıklamada, "Son terörist kalana kadar bunları imha etmeliyiz." dedi.
GİRİŞ 12.08.2017 16:01 SİYASET
Metin Boyutu
Bahçeli: Mücadeleden dönmek devlete haramdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli teröre ilişkin yaptığı açıklamada, "Boyunlarında efendilerinin tasma izi bulunan teröristleri her neredelerse, hangi delikte saklanıyorlarsa bulup tümden imha etmeliyiz. PKK'nın son teröristi kelepçelenmeden veya gömülmeden, son kanlı silah alınıp kırılmadan mücadeleden dönmek devlete haram, millete hakarettir" dedi. 

MHP'nin resmi Twıtter adresinden yapılan açıklamada, Trabzon'nun Maçka İlçesi kırsalında dün 15 yaşındaki Eren Bülbül isimli gencin terörist kurşununu ile ölmesine ilişkin, "Eren bak milyonlar #ErenİyikiVarsın diyor. Mekanın cennet olsun şehidim" denildi. MHP'nin resmi Twıtter adresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de teröre ilişkin paylaştığı mesajlara yer verildi. Bahçeli mesajında, "Boyunlarında efendilerinin tasma izi bulunan teröristleri her neredelerse, hangi delikte saklanıyorlarsa bulup tümden imha etmeliyiz. PKK'nın son teröristi kelepçelenmeden veya gömülmeden, son kanlı silah alınıp kırılmadan mücadeleden dönmek devlete haram, millete hakarettir" dedi. 

Yorumlar

9
 • salih can

  11 ay önce Şikayet Et sayın bahçeli allah seni düyada ve ahirette anlın pak olsun
  Toplam beğeni
 • tımarcı yusuf

  11 ay önce Şikayet Et Teşekkürler Sayın Bahçeli, Sizi Saygıyla Selamlıyorum
 • selim

  11 ay önce Şikayet Et Onun için de istikamet AFRİN. Cumhurbaşkanımız hiç merak etmesin biz biraz önce Isparta mitinginde söz verdik. Etrafımızı kuşattıklarını sanan ahmakların kuşatmalarını yarmak için can vermeye hazırız.
  Toplam beğeni
 • Mhp akp

  11 ay önce Şikayet Et Yaradan rabbim cumhurbaşkanımızıda sn bahceliyide başımızdan eksik etmesin inşallah müslüman aleminin her ikisinin icrat ve düşüncelerine ihtiyacı var
  Toplam beğeni
 • Sabahiddin

  11 ay önce Şikayet Et Bahçeli gerçekten millet ve vatan sever, devlet adamıdır. Sonuna kadar bu devleti bölmek isteyenler imha edilecektir. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.