Haber 7

Akşener ve ekibi Samsun'dan çıkacakmış

Yeni parti hazırlıklarıyla ilgili konuşan Ümit Özdağ, Samsun'un önemine değinerek, Ekim'de buradan yola çıkacaklarını söyledi.
GİRİŞ 14.08.2017 10:15 SİYASET
Metin Boyutu
Akşener ve ekibi Samsun'dan çıkacakmış

Samsun'un Cumhuriyet tarihinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Özdağ, "Birleştirici ve onarıcı bir siyasi heyet olarak Samsun'dan yola çıkmayı uygun bulduk." ifadelerini kullandı.

SAMSUN'DAN ÇIKACAKLARMIŞ!

Hürriyet'ten İpek Özbey'e konuşan Özdağ şu ifadeleri kullandı;

"Ekimde inşallah Samsun’dan yola çıkacağız, çünkü Cumhuriyet tarihimizde çok önemli bir yer. İstiklal Harbi’nin başlangıcı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş esaslarına ve aziz milletimizin değerlerine sadık kalacak, birleştirici, onarıcı bir siyasi heyet olarak Samsun’dan yola çıkmayı uygun bulduk."

ETİKETLER

Yorumlar

35
 • neron11

  2 yıl önce Şikayet Et bence ait olduğunuz pensilvanyadan yola çıkın,belki chp'liler ve fetöcülerden oy toplarsınız.
 • yunaklı

  2 yıl önce Şikayet Et Bunlardan hiç bir başarı olmaz. Bunların sonu da Abdullatif Şener, Uğur Mumcu, Osman Pamukoğlu, Hüsamettin Cindoruk vb... hizpçiler gibi olur. Hele Meral Akşener in hiç bir ileri görüşü olmadığı halde sadece RTE düşmanları ona gaz vererek dev göstermeye çalışıyorlar.
 • Musa

  2 yıl önce Şikayet Et Ticarette dükkan açmak , rakipler için sorun değil , hatta aynı toptancıloar çarşısında onlarca esnaf birarada aynı işi yaparlar. Siyasette rakip olarak birilerinin ortaya çıkması niçin rahatsızlık uyandırır anlamak mümkün değil. Sonuçta siyasiler milletin önüne gelir , millet istediğini seçer. Size ne oluyor ? 2001 de Ak Parti çıktı ve Ak PArti çıkalı 1923 te kurulmuş CHP iktidara gelemiyor. Ne var bunda ? Bundan sonra da başka birileri sahne alabilir . Ne var bunda gocunacak ?
 • musti_34

  2 yıl önce Şikayet Et bunları gördükçe sn. bahçeliye oy veresim geliyo
 • BeYzAdE

  2 yıl önce Şikayet Et Bırakın gelsin .. Gelsin hele.. Bırakın..
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.