Haber 7

Şehitlere küfür eden CHP'li Aldan tehdit savurdu

15 Temmuz'da tanklara karşı göğsünü siper eden vatandaşlara "it" diyen CHP'li Aldan, şimdi de kendisine hakaret edenleri tehdit etti.
GİRİŞ 31.12.2017 10:27 SİYASET
Metin Boyutu

FETÖ'nün 15 Temmuz'da düzenlediği kanlı darbe girişiminden sonra örgüte karşı sessiz kalan CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, darbeyi püskürten milleti hedef aldı.

KAHRAMANLARA "İT" DEDİ

FETÖ'cü teröristlere  karşı göğsünü siper eden millete "it" deme küstahlığında bulunan CHP'li Aldan, gelen eleştirilere yanıt verdi.

"ŞİMDİYE KADAR YANLARINA BIRAKMADIM"

Halk TV canlı yayınına telefonla bağlanan Aldan, "Ben neyi söyleyip söylemeyeceğim, neyin hakaret olup olmadığını bilen en iyi kişiyim. Ben bu söylenenlerle ilgili susacağım. Her türlü şeyin hesabı görülür birgün. Bana hakaret edenlerin şimdiye kadar yanlarına bırakmadım." ifadelerini kullandı.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "26. dönem Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan hakkında 26.12.2017 tarihinde katıldığı bir radyo programında sarfettiği sözler nedeniyle soruşturma başlatılmış olup, kamuoyuna saygı ile duyurulur." ifadeleri kullanılmıştı.

Yorumlar

113
 • muzaffer

  1 yıl önce Şikayet Et laaww hee heeee...
 • demirci

  1 yıl önce Şikayet Et Ağzı pis,ruhu kirli,aklını şeytana satmış,bedenini yaratılışa muğayir kullanan zavallı ve basit bir tip.Fazla ciddiye almaya değmez bence.Küpte ne varsa dışınada o sızıyor haliyle.
  Toplam beğeni
 • sivas 58

  1 yıl önce Şikayet Et elbet bir gün seninde yanına kalmaz vatan düşmanı....
  Toplam beğeni
 • fatih

  1 yıl önce Şikayet Et sizin derdiniz rte neden halka küfrediyorsunuz,isteyen destekler vs ,bizde sizi sandıkta aşağılıyoruz ,aşağılayacaz yarın oy istemeye sokaklara inersiniz.
  Toplam beğeni
 • cengiz

  1 yıl önce Şikayet Et Evet hiç bir şey cezasız kalmaz.İsraile,abd ye.ypg ye haksızlıklara gıkları çıkmayanlar ucuz kahramanlıklar peşinde.15 Temmuz bu yüce milletin vatansever evlatlarının neler yapabileceklerini göstermiştir.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.