Haber 7

Kolunda Erdoğan, cebinde Bahçeli saati taşıyor

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş cebinde Devlet Bahçeli’nin tasarlayıp hediye ettiği bozkurtlu köstekli saati, kolunda ise Erdoğan imzalı saati taşıyor.
GİRİŞ 12.01.2018 07:18 SİYASET
Metin Boyutu
Kolunda Erdoğan, cebinde Bahçeli saati taşıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ittifak konusunda anlaşmaya varması, AK Parti-MH P kulislerinde olumlu karşılandı. Vekiller ittifakın olumlu yanlarını vurgulamaya özen gösterirken, en ilginç çıkış AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’tan geldi. Cebinde Bahçeli’nin 40. yıl için tasarlayıp hediye ettiği bozkurtlu köstekli saat, kolunda da Erdoğan imzalı saati taşıyan Elitaş, “Biz ittifaka daha önceden girdik” diye espri yaptı.

Gazete habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili vekilleri MH P ile mutabakatı bozabilecek açıklamalardan uzak durmaları konusunda uyardı, “Nasıl MHP’de Bahçeli bir açıklama yapınca milletvekili ve yöneticiler onun tersine konuşmuyor, bizde de konuşacak ilgili arkadaşlar benim açıklamalarımı alsınlar, baksınlar, ona göre konuşsunlar” dedi.

Yorumlar

3
 • Hamdi

  9 ay önce Şikayet Et Bu ittifak Turkiye Cumhuriyeti tarihinde en buyuk en guzel ittifaktir. Bir AKP'li olarak MHP'li kardeslerimizi her zaman sevmisimdir, bir de Rahmetli Muhsin Yazicioglu abimizi sevmisimdir ama onu HAINLER bizden aldi. Allah Rahmet eylesin.
  Toplam beğeni
 • İhsan

  9 ay önce Şikayet Et Bende istiyorum her ikisinden
  Toplam beğeni
 • Camlica

  9 ay önce Şikayet Et Bende isterim. Her ikisindende Allah razı olsun
  Toplam beğeni
  • Osmanlı Torunu

   9 ay önce Şikayet Et Banada
   Toplam beğeni
  • kale

   9 ay önce Şikayet Et banada
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.