Haber 7

Canan Kaftancıoğlu'nun skandal tweetleri

CHP'nin dün yapılan kongreyle İstanbul teşkilatına başkan olarak seçilen Canan Kaftancıoğlu'nun, 15 Temmuz'da darbeyi durduran halka 'IŞİD'ci' muamelesi yaptığı tweetler...
GİRİŞ 14.01.2018 11:29 SİYASET
Metin Boyutu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 36. Olağan İl Kongresi'nde il başkanlığına Canan Kaftancıoğlu seçildi. Oylama sonucunun açıklanmasının ardından kürsüye gelen Canan Kaftancıoğlu, kısa bir konuşma yaptı, kendisini seçenlere teşekkür etti.

Canan Kaftancıoğlu'nun, başkan seçilmesinin ardından verdiği demeçler, attığı tweet'ler de yeniden hatırlandı.

 

HDP - CHP İTTİFAKINI ELEŞTİRENLERE GERZEK DEDİ

PKK terörü asker, polis ve sivil vatandaşları katlederken Kaftancıoğlu, BDP (HDP) ile CHP'nin adı konulmamış ittifakını eleştirenlere 'gezekler' diyordu.

15 TEMMUZ'DA DARBEYİ DURDURAN HALKA HAKARET

Kaftancıoğlu 15 Temmuz'da ise, darbecilerin katlettiği sivillere üzülmek yerine, çıplak elleriyle tankları dize getiren vatandaşlara 'Kafa kesen IŞİD'ci terörist' muamelesi yapıyordu.

Kaftancıoğlu ayrıca, PKK'nın Suriye'deki kolu PYD'nin, ABD'nin piyade askeri olarak Kobani'de giriştiği çatışmaların da en büyük destekçilerindendi.(Kaftancıoğlu'nun eşinin Twitter paylaşımı)

Yorumlar

144
 • dadas45

  10 ay önce Şikayet Et tam bi ihanet nerde savcılar dava açmak yetmez hemen içeri alınması lazım sade bi vatandaş söylese anında içeride olurdu bu chpe ak partinin ekmegine yag sürüyor chpde bu kafa oldukça ak parti osmanlı gibi 600 yıl daha bu devleti milleti yönetir ALLAHIN iziniyle
  Toplam beğeni
 • ramanlı

  10 ay önce Şikayet Et tüm bu twitlerden sonra ne yazılır ki? zaten ne olduğunu açıklamış.
  Toplam beğeni
 • vatandaş

  10 ay önce Şikayet Et CHP kimlerin eline kalmış, bunlar birde iktidara talip. Allahım sen bunlara fırsat verme yoksa sonumuz hüsran
  Toplam beğeni
 • Cesur

  10 ay önce Şikayet Et CHP den başka ne beklenirki?
  Toplam beğeni
 • umut

  10 ay önce Şikayet Et eyyy anadoludaki CHP li arkadaşlar bi daha düşünün parti kimlerin elinde sende chp liyim diye gurur duy !
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.