Haber 7

Meclis'te HDP'lileri susturan fotoğraflar

Cinsel istismar üzerine yaşanan tartışmalar üzerine AK Partili Ayşe Keşir, teröristlerin küçük kızlarla çekilen fotoğrafları gösterdi.
GİRİŞ 08.03.2018 11:30 SİYASET
Metin Boyutu

Meclis Genel Kurulu'ndaki HDP'li vekiller, 8 Mart Kadınlar Günü üzerinden AK Parti hükümetine yönelik suçlamalarda bulundu.

HDP'DE ÇIT YOK

 

Cinsel taciz tartışmalarının da yaşandığı sırada kürsüye çıkan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, gösterdiği fotoğraflarla HDP sıralarının sessizliğe gömülmesine neden oldu. 

"CİNSEL İSTİSMAR FOTOĞRAFI BUDUR"

Kanlı terör örgütünün tuzağa düşürdüğü genç kızların fotoğraflarını kürsüden gösteren AK Partili vekil, "Cinsel istismar fotoğrafı budur, 13 yaşındaki kızlar. Bu fotoğrafları göstermeye bıkmadan, usanmadan devam edeceğiz. Afrin’de kahraman Türk askeri sınır güvenliğimiz için mücadele ederken bir yandan da kız çocuklarının haklarını savunmaktadır. PKK başta olmak üzere terör örgütlerinin elinde esir olan, ellerine zorla silah verilen, cinsel istismara uğrayan, kadın infazlarına maruz kalan kadınların haklarının da mücadelesini vermektedirler." diye konuştu.

Yorumlar

10
 • muhsin

  9 ay önce Şikayet Et kahrolsun kafiri melun pkklılar. Ve onları destekleyenler de en yakın zamnda kahrolsunlar.
  Toplam beğeni
 • Kürt erdal

  9 ay önce Şikayet Et Yapıştır ablacım. Hatta o resimleri çoğaltıp masalarının üstüne koysaydın. Büyük büyük resimleri onların grup salonlarına assaydın.gerçi onlarda ne olduklarını çok iyi biliyorlar da. Nede olsa onların evlatları avrupalarda sürtüyorlar..
  Toplam beğeni
 • Zeki

  9 ay önce Şikayet Et hiristiyan padofil papazlarin 100binlerce cocuklara istismar sucundan halen tam olarak yargilanmadi.pkk da ekseri yahudi hiristiyan kuruluslardan partilerden desteklendigi icin bu tur olaylar bunlar icin normal.
  Toplam beğeni
 • Vatandaş

  9 ay önce Şikayet Et Mecliste pkk' yı savunan zihniyet için yargı devreye girmeli.Yaptıkları yanlarına kar olmamalı.Askerimiz güvenlik güçlerimiz Suriye de ülkemizin bekası için mücadele ederken bu pkk destekçilerinin meclis çatısı altında teröre destek konuşmalarına izin vermemek gerekir. Bu kadar hainlik ve özgürlük çok fazla.
  Toplam beğeni
  • Ayten

   9 ay önce Şikayet Et Cok haklı ilkönce onlar cezalanmalı bence
   Toplam beğeni
 • Bozoklu

  9 ay önce Şikayet Et Tebrikler helal olsun
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.