Haber 7

AK Parti'den 'ittifak' açıklaması

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal 'Cumhur ittifakı' için, "Bu ittifak toplumun birliğini sağlamak için kurulmuştur. Sayın Bahçeli 15 Temmuz sonrası büyük bir sorumluluk örneği göstermiştir. " ifadelerini kullandı.
GİRİŞ 12.03.2018 11:40 SİYASET
Metin Boyutu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Ülke TV'de Mehmet Acet'in gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı.2019 yılında yapılacak seçimler için oluşturulan Cumhur İttifakı'na ilişkin konuşan Ünal CHP'nin hiçbir zaman çözümün yanında olmadığını vurgulayarak "Bu ittifak toplumun birliğin, beraberliğini, devletin bekasını sağlamak için kurulmuştur.  CHP bugüne kadar hiç bir zaman çözümün, milletin ihtiyaçlarının yanında oldu mu, hayır." dedi. 

BAHÇELİ BÜYÜK SORUMLULUK ÖRNEĞİ GÖSTERDİ

Ünal sözlerine şöyle devam etti;

"Sayın Bahçeli 15 Temmuz sonrası büyük bir sorumluluk örneği göstererek meselenin çözümü için her türlü katkıyı sağlayacağını söylemiş ve verdiği sözde de durmuştur. Kılıçdaroğlu da 15 Temmuz sonrası her türlü katkıyı vereceğini söylemiş ama 3 gün sonra FETÖ'nün 'kontrollü darbe' sözlerini içeride kullanmaya başlamıştır."

 

 

Yorumlar

0
 • r k

  9 ay önce Şikayet Et ittifak edelim derken milletçiliğe ırkçiliğa kaymak büyük bir zulüm olur bunun belirtileri hissediliyor aman dikkat etmeli hükümet
 • emekli

  9 ay önce Şikayet Et ittifak çok daha geniş tutulmalı.
  Toplam beğeni
 • halk

  9 ay önce Şikayet Et hepimiz zamaninda kendisini milliyetcilik konusunda cook elestirdik cook kizdik ama adam KİNG çikti. Sonunda dogru yolda olduğunun en güzel kanitini sundu milletimize ALLAH binlerce kez razi olsun senden sayin DEVLET BAHCELİ
  Toplam beğeni
  • memoli

   9 ay önce Şikayet Et eywallah
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.