Haber 7

Teröriste ağlayan CHP'linin terörle mücadele sözü

İstanbul'da katıldığı teröristin cenazesinde gözyaşlarına boğulan Gamze Akkuş İlgezdi, bugün teröre karşı birlik mesajı yayınladı.
GİRİŞ 16.04.2018 15:34 SİYASET
Metin Boyutu

CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, terörle mücadelenin kararlılıkla devam ettiği dönemde etkisiz hale getirilen teröristin cenazesine katılarak gözyaşları dökmüştü.

FOTOĞRAFLARI AKILLARDA...

 

 

Sezgin Tanrıkulu'nun da eşlik ettiği Gamze Akkuş İlgezdi'nin, İstanbul'daki cenazede çekilen fotoğrafları, tepkilere neden olmuştu.

Üzerinden 2 yıl geçen skandal hafızalardaki yerini korurken, İlgezdi'den çelişki dolu bir açıklama geldi.

TERÖRE KARŞI BİRLİKTELİĞİMİZ...

Teröriste ağlayan CHP'li vekil, bugün terörle mücadelede iş birliği sözü verdi.

Yazılı bir basın açıklaması yapan Gamze Akkuş İlgezdi, Şırnak'ta 3 askerimizin şehit olduğu saldırıyı hatırlatarak "Bu alçak eylemler; ülkemizi kaosa sürüklemek üzere yıllardır sahneye konulan acımasız bir projedir. Kararlılıkla ifade ediyoruz ki, teröre karşı ortak birlikteliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

Yorumlar

34
 • halili

  11 ay önce Şikayet Et bunlara göre terörist Türk silahlı kuvvetleridir. isim vermeden yaptıkları açıklamaların tamamında hedef Türkiyedir.
  Toplam beğeni
 • Emrah

  11 ay önce Şikayet Et abi bu adamlar terörist belli olmuyormu bunları neden almıyor bu devlet yaaa devletin beka meselesi askeri operasyonlara karşılar devletimizi yıkmaya çalışan teröriste aglamalar kim bunlar abii ?..........!!!!!!!
 • f.b.

  11 ay önce Şikayet Et bu chp den olmaz hatta bişi olmaz
  Toplam beğeni
 • belde

  11 ay önce Şikayet Et siyasetin adı buysa vay halimize, kazara siyasetçi olanların bu ülkeye vereceği zarar çok daha yıkıcı oluyor. bunlarda işi bilen bir genel başkanları vardı o da şu an hasta. Allah şifalık versin, yerli ve milli idi. fakat etrafının birçoğu yerlilikten uzak.
  Toplam beğeni
 • millet

  11 ay önce Şikayet Et lan kendi terörist zaten
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.