Haber 7

AK Parti'den Fransa'ya sert tepki

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, ''300 Fransız sözde aydının bildirisi bağnazlıktır. İmza attıkları utanç vesikasını lanetliyorum'' dedi.
GİRİŞ 07.05.2018 16:55 SİYASET
Metin Boyutu
AK Parti'den Fransa'ya sert tepki

Ünal, Twitter hesabından, Fransa'da Kur'an-ı Kerim'den "şiddet ve Yahudi karşıtı fikirleri yaydığı gerekçesiyle bazı ayetlerin çıkarılması" yönünde yayımlanan bildiriye ilişkin paylaşımda bulundu.

Bildiriye tepki gösteren Ünal, şunları kaydetti:

 

 

"Fransa'da 300 sözde aydının, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'den bazı ayetlerin çıkarılmasını talep eden bir bildiri yayınlaması en hafif tabirle bağnazlıktır. Siyasetin ve akademinin arkasına saklanarak İslam düşmanlığı yapmak, kutsal kitaba dil uzatmak ve Müslümanlara hakaret etmek Avrupa'nın içinde bulunduğu ruh haliyle ilgilidir. Bu 'modern' haçlı zihniyetinin temsilcilerini ve imza attıkları utanç vesikasını lanetliyorum. Yüce dinimiz İslam ve kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim, kıyamete kadar değişmeyecek, insanlığa ışık tutmaya devam edecektir."

Yorumlar

11
 • Kamil

  1 yıl önce Şikayet Et Allah razı olsun. Aynen açıklamaya destek veriyoruz. Kur'an için canımız feda.
  Toplam beğeni
 • emekli42

  1 yıl önce Şikayet Et Kutsal Kitabımız Kur-an-ı Kerimden tek noktayı dahi silmeye değil 300 kişinin tüm kefereler bir araya gelseler bile gücünüz yetmeyecektir. Çünkü ''O'' nun koruyucusu Cenab-ı Allah' tır(cc) .Bu böyle biline ey kefereler.
  Toplam beğeni
 • Türkmenoğlu

  1 yıl önce Şikayet Et Allah'ın ayetlerini değiştirmeye kimsenin gücü yetmez o aydın bozuntusu kafir ve yahudilerin böyle bir işe kalkışmasının neticelerini zamanında dedeleri gördü kendileri de görür elbet çünkü onun koruyucusu önce ALLAH TIR....
  Toplam beğeni
 • mehmmet

  1 yıl önce Şikayet Et sayın hükümet siz ilk önce ilahiyat fakültelerindeki sapıkları temizleryin .fransız zaten gavur
 • Cem

  1 yıl önce Şikayet Et Fıransanın ne haddine KURANI KERİM tebliğ edildiği günden günümüze aynı şekilde korunmakta ve hükümleri icra edilmekte eğer birşeyleri düzeltmek istiyorlarsa zalimce katledilen insanları ellerinden hak ve özgürlükleri alınan insanları ve hukuka baksınlar
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.