Haber 7

İngiltere Başbakanı'ndan 'işgalci devlet' yorumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte ortak basın toplantısı düzenleyen İngiltere Başbakanı Theresa May, bir Türk gazetecinin 'İsrail'i işgalci devlet olarak görüyor musunuz' sorusuna yanıt verdi. May, soruya cevap verirken 'işgal altındaki Filistin toprakları' ifadesini kullandı.
GİRİŞ 15.05.2018 21:13 SİYASET
Metin Boyutu

Erdoğan'la birlikte Londra'da basın toplantısında ortak açıklama yapan İngiltere Başbakanı Theresa May, bir Türk gazetecinin "İsrail'i bir işgalci devlet olarak görüyor musunuz" sorusuna cevap verdi.

"İŞGAL ALTINDAKİ FİLİSTİN TOPRAKLARI..."

 

May, "Gördüğümüz insan hayatı kaybı hakikaten trajik. Bu bir şiddet. İşgal altındaki Filistin topraklarında barışın gelmesini isteriz. İki devletli çözüm için biz de mücadelemizi sürdüreceğiz o bölgede" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

29
 • MMM

  10 ay önce Şikayet Et Yahudileri Balfeor Deklarasyonu ile (ki Balfeor İngiliz diplomattır), bugünkü Filistin topraklarına yerleştirip İsrail'i kurduran, Filistin sorununu ortaya çıkaran zaten İngiliz
 • Bora

  10 ay önce Şikayet Et Balfour deklerasyonunu araştırın İngilizler in İsrail'i nasıl oluşturduğunu görürsünüz...İngilizlere güvenilmez..
  Toplam beğeni
 • abdullah

  10 ay önce Şikayet Et bu yahudi belasını başımıza saran ingilizden kendine yakışır cevap
  Toplam beğeni
 • misafir 0571

  10 ay önce Şikayet Et Yahudileri Balfeor Deklarasyonu ile (ki Balfeor İngiliz diplomattır), bugünkü Filistin topraklarına yerleştirip İsrail'i kurduran, Filistin sorununu ortaya çıkaran zaten İngiliz keferesi değil mi? İşgalcilere, işgalcileri mi soruyor? RABBİM topunuzu zulmunüzde boğsun İNŞALLAH! Ey İngiltere, ABD, İsrail ve yandaşları!
  Toplam beğeni
 • Ebubekir

  10 ay önce Şikayet Et ingiliz aklı işte..alıştık ve biliyoruz bu aklı..Samimiyetsiz cevap ve davranış biçimi..bukalemun,bukalemun dur ama her rengede giremiyor işte..
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.