Haber 7

Erdoğan'dan Kudüs için çok kritik telefonlar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önce Katar, Endonezya ve Sudan liderleriyle ardından Almanya Başbakanı Merkel, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Putin ile Kudüs konusunda görüştü.
GİRİŞ 16.05.2018 16:18 SİYASET
Metin Boyutu
Erdoğan'dan Kudüs için çok kritik telefonlar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani, Endonezya Devlet Başkanı Widodo ve Sudan Cumhurbaşkanı el-Beşir’le telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Kudüs konusunu orada yaşanan vahşeti görüştü.

 

MERKEL İLE GÖRÜŞME

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Almanya Başbakanı Merkel telefon görüşmesinde Gazze'de Filistinlilerin hedef alınması sonucu yaşanan gerilim hakkında görüş teatisinde bulundu. Görüşmede mevcut tablonun soruna çözüm bulunmasını zorlaştırdığı da vurgulandı.

ERDOĞAN'DAN RUHANİYE: ORTAK TAVIR SERGİLEMELİYİZ

Erdoğan ve Ruhani, İİT'nin İstanbul’daki olağanüstü toplantısının Müslümanların ortak tavır sergilemeleri açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.

ERDOĞAN'DAN PUTİN'E: HUNHARCA SALDIRIYA UĞRAMALARI UTANÇ VERİCİ

Erdoğan, Putin ile görüşmesinde Filistinli göstericilerin dünyanın gözü önünde hunharca saldırıya uğramalarının utanç verici olduğunu belirtti.

Yorumlar

4
 • Kassam

  10 ay önce Şikayet Et Adam islam aleminin lideri araplar bakıpta biraz ders alsınlar
 • baybars

  10 ay önce Şikayet Et 10 Musluman ulke cesaretini toplayip israile karsi savaş karari almadikça israilin bu katliam ve canavarliklari bitmeyecek.Protestolara gelince 50 yildir protesto ve kinamayla geciyor uzgunum ama bunlarin hepsi bostur.Somut adim atmak lazim.Ya savaş ya baris gucu askeri gonderilmeli yada musluman ulkeler filistinlilere askeri egitim verip agir silahlarla donatmali bunun disindakiler tamamen boştur.
  Toplam beğeni
 • murtaza

  10 ay önce Şikayet Et İsrail ortadan kalkmadan bu vahşet devam edecek, yaşananlar, yaşanacakların canlı kanıtıdır, kimse duygu sömürüsü yapmasın
 • Yurtsever

  10 ay önce Şikayet Et Filistin'nin stratejik bir.kaç bölgesine devasa askeri üsler kurmak kaçınılmaz hale gelmiştir
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.