Haber 7

Kılıçdaroğlu İnce'nin oy oranını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında Cumhurbalkanı adayı Muharrem İnce'nin oy oranını açıkladı.
GİRİŞ 12.06.2018 21:48 SİYASET
Metin Boyutu
Kılıçdaroğlu İnce'nin oy oranını açıkladı

Kılıçdaroğlu, Star TV'de yayımlanan "Seçim Özel" programında Star  Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in sorularını yanıtladı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim çalışmasını ve  performansını çok başarılı bulduğunu dile getiren Kılıçdaroğlu, kendisiyle  eskiden kalan dostluklarının bulunduğunu ve seçim çalışmalarında birlikte  mücadele ettiklerini söyledi.

KILIÇDAROĞLU'NA GÖRE İNCE YERİNDE SAYIYOR

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin oy oranıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, "Özel yaptırdığımız bir anket yok ama kamuoyuna  yansıyan değişik anketler var. Bizim de gördüğümüz yüzde 30 barajından yukarı gidiyor, 32'ye doğru. Ben inanıyorum önümüzdeki günlerde daha yukarı doğru  çıkacak." dedi.

Kılıçdaroğlu geçen hafta katıldığı televizyon programında Muharrem İnce'nin oy oranının yüzde 32 olduğunu açıklamaştı.

MUHARREM İNCE AKSİNİ DÜŞÜNÜYOR

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce de ilk turda kesinlikle Cumhurbaşkanı seçileceğini belirtmişti.

Kaynak : Haber7

Yorumlar

115
 • ferhat s

  7 ay önce Şikayet Et kemal bey, ince bey yüzde 30 oy alirsa secimi kazanamasa bile senin koltuk salanir cünki senden fazla oy almis demektir ve delegeler bunu muhakak göz önünde bulundurur.
 • berzah_

  7 ay önce Şikayet Et he %72 alacak ama rüyada,24 haziranda uyanacaksınız birde bakacaksınız dağ fare doğurmuş rüya imiş meğerse olsun 40-50 gün hayalide güzel değilmi
 • zabit

  7 ay önce Şikayet Et Gel lan buraya muharrem
  Toplam beğeni
 • saadet

  7 ay önce Şikayet Et neden anlamak istemiyorsunuz eyyyy chp liler halk sizi istemiyor,istemiyor anlayin artik gelirseniz vatandasliktan cikarim
  Toplam beğeni
 • türkiye

  7 ay önce Şikayet Et incenin oyu %25' i geçmez..
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.