Haber 7

İşte, Eren Bülbül'in ailesine hediye edilen ev!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimleri öncesi miting için geldiği Trabzon'da şehit Eren Bülbül’ün ailesi için şehit olduğu yerde yaptırılan evin anahtarını anne Ayşe Bülbül’e teslim etti.
GİRİŞ 13.06.2018 19:37 SİYASET
Metin Boyutu
İşte, Eren Bülbül'in ailesine hediye edilen ev!

Trabzon’un Maçka ilçesi Yolgören Mahallesi'nde geçtiğimiz Ağustos ayında terör örgütü mensuplarının hırsızlık için girdiği evlerini güvenlik güçlerine göstermek için giderken açılan ateş sonucu Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit olan Eren Bülbül’ün saldırıya uğradığı yere Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 katlı bir ev yaptırıldı.

 

ANAHTARI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TESLİM ETTİ

15 yaşındaki Eren Bülbül’ün hemen mezarı başında yapılan ve özel mimari ile inşa edilen evin tamamlanmasının ardından anahtar 24 Haziran seçimleri öncesi miting için Trabzon’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından anne Ayşe Bülbül’e teslim edildi.

Yorumlar

76
 • burak

  7 ay önce Şikayet Et Annenin yüzü tüm acılarını gösteriyor.Nasıl utanmadan sırf oy için o acılı anneyi miting meydanına çıkarıp bu yardımı şhowa dönüştürebilirler aklım almıyor.Çok yazık
  Toplam beğeni
 • ugur btn

  7 ay önce Şikayet Et Helal olsun Şehit Evladımızın ailesine,ödediğimiz vergilerde.
  Toplam beğeni
 • dadas45

  7 ay önce Şikayet Et yaw reis iyiki varsın ALLAH razı olsun iyiki varsın eren mekkanın cennet olsun inşallah hepimiz iyiki varsın ereniz yaw dünya liderine bakın gelde buna oy verme gelde bu efsane adamı sevme gelde dünya beşten büyüktür diyen bu uzun adamı sevme işte milletin adamı budur reis bu millet seninle ölümüne gider 25 hazıranda kutlu dogum günüdür inşallah iyiki varsın eren seni seviyoruz ALLAH rahmet etsin amin
  Toplam beğeni
 • yiğido

  7 ay önce Şikayet Et reis biz yine ağlattın. seni sevmek imanımın gereği. Allah seni büyüklerin hürmetine muzaffer eylesin. seni seviyoruz.
  Toplam beğeni
 • Matadorr

  7 ay önce Şikayet Et İyi ki varsın Eren
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.