Haber 7

Faslı hattatın Erdoğan sevinci

Faslı hat sanatçısı Ömer el-Hadi, Türkiye'deki seçim sonuçlarından duyduğu memnuniyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini deri cilt üzerine işleyerek ifade etti.
GİRİŞ 25.06.2018 23:05 SİYASET
Metin Boyutu
Faslı hattatın Erdoğan sevinci

Ömer el-Hadi, dün Türkiye'de yapılan seçimleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kazanmasından çok mutlu olduğunu ve bunu sanatıyla kalıcı hale getirmek istediğini belirtti.

ERDOĞAN PORTRESİ

 

Başkent Rabat’ın kuzeydoğusunda yer alan Kenitra kentinde yaşayan Hadi, Erdoğan'ın portresini 70 santimetre uzunluğunda 40 santimetre genişliğinde keçi derisi üzerine resmettiğini söyledi.

"BU TARİHİ ANI HEMEN KAYDETMEK İSTEDİM"

Hadi, "Çok sevdiğim Erdoğan'ın zaferini duyduktan hemen sonra bu tarihi anı kaydetmek istedim. En büyük isteğim Erdoğan'ı çizdiğim bu ilk resmimi ona ulaştırabilmek." dedi.

Erdoğan'ın portresinin altına yazdığı yazıda tebriklerini sunan Faslı hattat, "Halktan gücünü alan ve fakir fukaranın yanında yer alan Recep Tayyip Erdoğan, ümmetin duası seninle." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

12
 • Mardinli

  8 ay önce Şikayet Et şunu iyi bilmek gerekir, müslümanların büyük bölümü şu anda ERDOĞANI kendi başkanları gibi görüyor. Ümmetin REİSİ gözüyle görüyor.
  Toplam beğeni
 • Fakirgardaşınız

  8 ay önce Şikayet Et Mazlumun yanında olan Kutlu BAŞKAN Recep Tayyip ERDOĞAN Allah seni kötülerin şerrinden esirgesin ..
  Toplam beğeni
 • Vahapzade

  8 ay önce Şikayet Et KALEM TUTAN ELLERİNİ ÖPEM RABBIM HAYIRLI UZUN ÖMÜR İHSAN EYLESİN hat sanatı her insana nasip olmaz
  Toplam beğeni
 • Asım

  8 ay önce Şikayet Et Tayyibe oy verenlerden Allah razı olsun.
  Toplam beğeni
 • ahmet

  8 ay önce Şikayet Et Allah razı olsun
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.