Haber 7

Trump'tan Kaşıkçı'yla ilgili yeni açıklama!

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Arabistanlı gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın başkonsoloslukta kaybolmasıyla ilgili yaptığı yeni açıklamada, 'Kaşıkçı'nın durumunu Suudi yetkililerle henüz konuşmadım, ama bir noktada konuşacağım' dedi.
GİRİŞ 09.10.2018 17:58 SİYASET
Metin Boyutu
Trump'tan Kaşıkçı'yla ilgili yeni açıklama!

Başkonsoloslukta kaybolan gazeteci Cemal Kaşıkçı'yla ilgili Suudi Arabistan yetkilileriyle henüz konuşmadığın ifade eden Trump "Kaşıkçı'nın kaybolmasyla ilgili bu noktada hiçbir şey bilmiyorum" dedi.

Yorumlar

34
 • seddar

  8 ay önce Şikayet Et Bütün bunlar ABD nin Suudi Arabistanla kötü olmak için kurduğu senaryo,1 Hafta önce Suud Kralını biz korumazsak 2 hafta makamında kalamaz dendi ,şimdi ise Cemal Kasıkcı servis edildi. plan mekkeyi isgal, İsrail projesi
 • samet

  8 ay önce Şikayet Et beyaz saraydan açıklama geldi derin kaygı duyuyorlar yetmez mi daha ne yapsınlar bunlar suriyede günde yüzlerce insan ölürken aynı açıklamayı yapıyorlardı
 • izmir-dobracı

  8 ay önce Şikayet Et abd öyle nifak oyunu biliyorki türkiyede fetöcü adamlarına emir verdi.rus büyükelçiyi öldürüp rusya ile aramızı bozmaya çalıştılar.şimdide sudilerle bizim aramızı bozuyorlar.
  Toplam beğeni
 • nail

  8 ay önce Şikayet Et trump arabistandan haraç istedi vermeyince olanlar oldu
  Toplam beğeni
 • birisi

  8 ay önce Şikayet Et abd suudi arabistan dan bir şey istedi. onlarda şart koştu. bunun üzerine cia kendi ayakları ile yürüyen paketi hedefe gönderdi. bundan sonra suudi arabistan, abd ye ne vercek yakında anlayacağız. tabi fark edenler görecek!
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.