Haber 7

Erdoğan'dan İnönü fotoğrafı açıklaması

Macaristan’a yaptığı resmi ziyaretten dönerken uçakta gazetecilerin sorularını cevaplandıran Başkan Recep Tayyip Erdoğan, gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı.
GİRİŞ 11.10.2018 01:31 SİYASET
Metin Boyutu
Erdoğan'dan İnönü fotoğrafı açıklaması

CHP, FOTOĞRAFI ÇARPITTI 

“Kızılcahamam’daki toplantıda İnönü’yle ilgili gösterdiğim fotoğrafa CHP’liler itiraz etmişler. Tek bayrak değil de çift bayraklıymış. Ben tek bayrak demedim ki zaten. Gösterdiğim fotoğrafta, zaten tek mi çift mi belli. İki tane çubuk orada gözüküyor. Bir tanesi Amerikan bayrağı. Bu da ortada. Şimdi çıkarmışlar tersinden gösteriyorlar ama yine de gizleyememişler. Çünkü mızrak çuvala sığmıyor.” 

 

 

ETİKETLER

Yorumlar

3
 • werty

  8 ay önce Şikayet Et reis biz kimin ne oldugunu biliyoruz ama gerek yok boyle polemiklere.yakinda inadina inönü heykelleri dikmeye başlar bunlar.
 • kılıç

  8 ay önce Şikayet Et bir ülkenin başkanı çocuklar gibi bir başka ülkenin bayrağını sallarsa o ülkeye kendi ülkesini teslim etmiştir başka konuşulacak bir şey yok
  Toplam beğeni
 • kadir

  8 ay önce Şikayet Et bayrak krizi diye adlandiranlar baktigini goremiyen anlayamayalar reis o fotografi gosterirken ideolojileri solcu olanlarin kipitalist somurgecileri nasil sevincle karsiliyorlar nasil teslim oluyorlar somurgecilere onu gostermek istiyor inonu kimin bayragini salliyor kapitalizmin somurgecilerin neden bu kadar sevincli anliyan anliyor.
  Toplam beğeni
 • ismail

  8 ay önce Şikayet Et arkandayız reis
  Toplam beğeni
 • Kriminal

  8 ay önce Şikayet Et Bu söylemle CHP '' Pireyi deve yapmak '' deyimini '' Deveyi pire yapmak '' olarak değiştirmiştir... :)))
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.