Haber 7

Ankara'dan Cemal Kaşıkçı kararı!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, 'Suudi Arabistan'ın teklifiyle Kaşıkçı olayının aydınlatılması için ortak çalışma grubu kurulması kararlaştırıldı' dedi.
GİRİŞ 11.10.2018 19:36 SİYASET
Metin Boyutu
Ankara'dan Cemal Kaşıkçı kararı!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki işbirliği çerçevesinde ve Suudi Arabistan'ın teklifi üzerine, gazeteci Cemal Kaşıkçı hadisesinin aydınlatılması için ortak çalışma grubu kurulmasının kararlaştırıldığını bildirdi.

SUUDİ ARABİSTAN TEKLİF ETTİ

 

Kalın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki işbirliği çerçevesinde ve Suudi Arabistan'ın teklifi üzerine, Suudlu gazeteci Cemal Kaşıkçı hadisesinin bütün yönleriyle aydınlatılması amacıyla ortak çalışma grubu kurulması kararlaştırılmıştır.

Yorumlar

25
 • Çiçek

  8 ay önce Şikayet Et Mutlaka icerdekiler he r şeyi biliyor konsolosluk taki çalışanlar iyi bilir kameralar hepsi çıksın meydana her kes tek tek ifade versin korkmadan
  Toplam beğeni
 • tnc

  8 ay önce Şikayet Et işbirliği çerçevesinde ne mantıksız. kral denen herif öldürdüğü iddia ediliyor.
  Toplam beğeni
 • ÜNAL

  8 ay önce Şikayet Et suçlu ile neyi çalışacağız. olay açık ve net. abd ve israilin haberlli bir olay. amaç türkiyeyi yanlışa sürüklemek. kızgınlıkla. ama yemez ler çok eski devlet geleneği olan türkiye cevabı zamanı gelince verir. onların tuzağına düşmez.
  Toplam beğeni
 • Erol

  8 ay önce Şikayet Et Trump geçenlerde, Suudileri tehdit etmişti. Prens te, sizden eski bir devletiz diye cevap vermişti. Bir ihtimal; ABD tarafından Suudi prensi zor durumda bırakmak için, muhalif suudlularla yapılmış bir operasyon olabilir.
  Toplam beğeni
 • osmanoğlu2023

  8 ay önce Şikayet Et TC.halkınin 16 devlet kurmuş geçmişi var bu düzenbazlara meydanı boş bırakacak değiliz haliyle... biraz dans biraz çay ve kahve derken suçluları bulacağız evvelAllah
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.