Haber 7

Paylan'a göre Ermeniler, Türkleri hançerlememiş

Tarih derslerinde Ermenilerin Türkiye'yi sırtından hançerleyenler olarak anlatıldığını belirten HDP'li Paylan, düzenleme yapılmasını istedi.
GİRİŞ 07.11.2018 12:54 SİYASET
Metin Boyutu
Paylan'a göre Ermeniler, Türkleri hançerlememiş

Milli Eğitim Bakanlığı'nın bütçesi için yapılan görüşmelerde söz alan HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, tarih derslerinden şikayetçi olduğunu dile getirdi.

 

 

ERMENİLER TÜRKİYE'Yİ SIRTINDAN HANÇERLEMEMİŞ

Devlet okuluna gittiğinde İnkılap dersinde öğretmenin "Ermeniler Türkleri sırtından hançerlemiştir" dediğini ifade eden HDP'li Paylan, bu sırada herkesin kendisine baktığını söyledi.

 

 

UTANMADAN DÜZENLEME İSTEDİ

Problemlerin birbirini tetiklediğini söyleyen HDP'li vekil, derslerin yeniden düzenlenmesi gerektiğini belirterek sözlerini noktaladı.

Yorumlar

59
 • TÜRK

  5 ay önce Şikayet Et osmanlıyı yıktınız rusyaya köle oldunuz osmanlıda paşaydınız
 • HamidiyeSüvarisi

  5 ay önce Şikayet Et Ya ne yapmışlar garo paylan.1.dünya savasinda düşmana karşı bizimle beraber cepheyemi koşmuşlar.Sözüm onlara ihanet etmişler bize.
  Toplam beğeni
 • kafkaslı

  5 ay önce Şikayet Et zaten senin soyunda ermeniii...kansız...yav bunların mecliste ne işi var ..benim paramla maaşş alıyor..atın içeri ermeni soydaşları kurtarır belki...
 • stvr

  5 ay önce Şikayet Et Ulan denyo doğuda kim katleti türk ve kütleri. Kim ruslarla bilik olup akadan vurdu.
  Toplam beğeni
 • Alacalı

  5 ay önce Şikayet Et Hocalı katlıamı kime yapıldı ne çabuk unuttun yakın tarihi ki yüz yıl öncesinden bahsediyorsun haine i millet oldunuz şimdide terörist oldunuz vesselam
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.