Haber 7

AK Parti'den ABD'ye sert tepki!

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "PKK'yı terör örgütü olarak kabul edip PYD'yi meşru örgüt olarak tanımaya doğru adım atmak her şeyden evvel ikiyüzlülüktür, anlaşılır bir şey değildir"
GİRİŞ 08.11.2018 11:07 SİYASET
Metin Boyutu

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ABD'nin PKK elebaşılarına ilişkin kararı hakkında, "PKK'yı terör örgütü olarak kabul edip PYD'yi meşru örgüt olarak tanımaya doğru adım atmak her şeyden evvel ikiyüzlülüktür, anlaşılır bir şey değildir" dedi. 

Kurtulmuş, Türkçe ezan tartışmalarına ilişkin, "Karanlık hayallerini bir tarafa bıraksınlar. Türkçe ezan meselesi bu aziz milletin zihninde, hafızalarında bir kara leke gibi durur ve hatırlamak istemezler" dedi.

 

Yorumlar

3
  • MeteHan BOZKURT

    5 ay önce Şikayet Et Kahrolsun emperyalist amerika .Her şeyi sömürü üzerine
  • Ali Veysel

    5 ay önce Şikayet Et ABD de yüz'mü var.
  • kamil

    5 ay önce Şikayet Et abd, israil, ingiltere başta olmak üzere bazı avrupa ülkeleri dahil hepsi terörle beslenen sömüreceği ülkeye terörü sürüp sonra demokrasi ve özgürlük vadiyle sözde savaşan katil sürüleridir. bunlar asla terörü bitirmezler. sadece miladı dolanı tasfiye etmeden yerine başkasını getirmiş olurlar. bir kısır döngüdür sürüp gider.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.