Haber 7

Türkçe ezan isteyen Öztürk için CHP'den karar!

CHP yönetimi, Türkçe ezan skandalıyla gelen gündeme gelen Milletvekili Öztürk Yılmaz'ı ve Gürsel Erol’u disipline sevk etti.
GİRİŞ 08.11.2018 16:05 SİYASET
Metin Boyutu

 Cumhuriyet Halk Partisi'nde iki isim ihraç istemiyle Disiplin Kurulu'na sevk edildi. 
CHP Grup Yönetim Kurulu bugün olağanüstü toplandı.

Toplantıda, CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol ve Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz'ın CHP İç tüzüğü ve Grup İç Yönetmeliği 'kesin çıkarma cezası' ile 'önlemli olarak' cezalandırılması önerisiyle Grup Disiplin Kurulu'na sevk edilmesine oybirliği ile karar verildiği belirtildi. 

CHP Elazığ milletvekili Erol'un basın toplantısı yapması bekleniyor. 

 

 

Yorumlar

89
 • Şevket Hoca

  9 ay önce Şikayet Et hangisine inanalım? muhasebeci kenanın söylediklerine mi yoksa dersimli kemalin onu ihraç etmek istemesine mi?
  Toplam beğeni
 • Samii

  9 ay önce Şikayet Et İrandan yanayım diyeni yedirmeyiz diyordunuz ne oldu da bu adamı yediriyonuz. Haa seçim yaklaşıyor. Ağzınızla kuş tutsanız size aklı başında inançlı insanlardan oy gelmez. Aynı sizden bu tarafa oy gelmeyeceği gibi.
  Toplam beğeni
 • Zekeriya

  9 ay önce Şikayet Et CHP bunlari atamaz ki chp demek zaten bu demek. Bunlari cikartan destekleyen de chp dir. Hic bir zaman halkin partisi olamamistir. Sadece Islam düsmanligi yapmistir. Bunlar Allah dan korkmaz. Ne olduklari da belli degildir.
  Toplam beğeni
 • zühtü

  9 ay önce Şikayet Et dokunmayın 'muhasebeci Kenan'a' yahu. nasılda kandırmıştı deaş militanlarını.. unutmayın. o müthiş bir diplomat
  Toplam beğeni
 • fatih akman

  9 ay önce Şikayet Et Ozturk Yılmaz gibi binlerce neferin var CHP, korkma, bir Ozturk gider bin Ozturk gelir, Rabbim size iktidar yüzü göstermesin.
  Toplam beğeni
  • kim bilir

   9 ay önce Şikayet Et Amiiiin
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.