Haber 7

Rus Anastasia, belediye başkanlığına aday oldu!

Antalya'da Anastasia Petrova Çetinkaya, Alanya Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olarak başvuru yapacağını açıkladı.
GİRİŞ 09.01.2019 23:57 SİYASET
Metin Boyutu
Rus Anastasia, belediye başkanlığına aday oldu!

Antalya'da Rus asıllı Anastasia Petrova Çetinkaya, Alanya Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olarak başvuru yapacağını bildirdi.

 

 

2010 YILINDA GELDİ, GEÇEN YIL TÜRK VATANDAŞLIĞINA GEÇTİ

Alanya ilçesinde yaşayan iş ve proje geliştirme uzmanı 35 yaşındaki Çetinkaya, Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nde yaptığı açıklamada, 2010'da geldiği Alanya'yı çok sevdiğini söyledi.

Bir yıl önce Türk vatandaşlığına geçtiğini aktaran Çetinkaya, Alanya'yı daha büyük bir turizm merkezi yapmak için başkan adayı olacağını dile getirdi.

Gerekli tecrübesinin bulunduğunu ve çalışma ekibini kurduğunu belirten Çetinkaya, en önemlisi de bir vizyonunun olduğunu söyledi.

Rus asıllı olmasının kendisi için bir dezavantaj oluşturmadığını anlatan Çetinkaya, "Biz Alanya için çalışacağız. Programımızda üç ana nokta var. İyileştirme, verimlilik ve planlama. Sosyal medya hesaplarımızla bu projeleri açıklayacağız. 40'dan fazla projemiz var" diye konuştu.

 

 

Yorumlar

0
 • Ömer Faruk Koca

  6 ay önce Şikayet Et Hadi hayırlısı
 • Anatolia

  6 ay önce Şikayet Et Alanya küçük Rusya zaten... Oy potansiyeli var lakin Bizim ülkemizde tehlikeli hareketler bunlar..., Rusya nin sıcak denizlere inme politikası devam ediyor desenize:) desteklenlilecek bir durum söz konusu degil
  Toplam beğeni
 • Stalin

  6 ay önce Şikayet Et Tehlikeli hareketler. Ruslar sıcak denizlere inmesin. Önlem alınmalı.
  Toplam beğeni
  • osman

   6 ay önce Şikayet Et tc kimliğini taşıyan herkes bu ülkenin 1 sınıf vatandaşı illa tepki göstereceksen hdpye oy verenlere tepki göster
   Toplam beğeni
 • metee

  6 ay önce Şikayet Et bu ülkeyi seviyorsa sorun yok
  Toplam beğeni
 • ilhan

  6 ay önce Şikayet Et vatansız HDP den aday olabiliyorsa; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmuş bir yabancı olabilir
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.