Haber 7

Erdoğan: Nerede bu öldürdüğüm akademisyenler?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep İl Teşkilatı'nın yemeğinde konuşma yaptı. Erdoğan, İngiltere'de ışıklı bir tabelada 'Erdoğan akademisyenleri öldürüyor' şeklindeki skandal ifadeye tepki göstererek 'nerede bu öldürdüğüm akademisyenler' dedi.
GİRİŞ 26.01.2019 18:28 SİYASET
Metin Boyutu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te AK Parti'nin yemeğinde yaptığı konuşmada, İngiltere'deki skandal ışık gösterisine değinerek "dünya zalimlerle dolu, zalimler için yaşasın cehennem" dedi.

 

 

Erdoğan konuyla ilgili şöyle konuştu:

"NEREDE BU ÖLDÜRDÜĞÜM AKADEMİSYENLER"

 

 

"İngiltere'de bir ışıklı reklamla, benim akademisyenleri öldürdüğümden bahsediyorlar. Neredeyse bu öldürdüğüm akademisyen? Ben kendim de duymadım.

Dünya zalimlerle dolu. Ama biz de diyoruz ki, zalimler için yaşasın cehennem!"

İNGİLTERE'DEKİ O SKANDAL

İngiltere'nin başkenti Londra'da 'Canary Wharf Winter Light Exhibition' isimli ışık gösterisinde skandal bir olaya imza atılmıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef alındığı gösteride, 'Erdoğan akademisyenleri öldürüyor' yazısı gösterilmişti.

Toplam 30 saniye süren gösteri, orada bulunanlarca kaydedilmişti. 

 

Yorumlar

37
 • köksal akın

  10 ay önce Şikayet Et ingiltere dünyanın dizaynı gizli planlayan bir katil devlet, siz bunu ortadoğuda ve diğer ülkelerde bu konuları işleyemezseniz bunlar yağ gibi üstte olurlar, bugün ortadoğu, afrika, latin amerikada vs lerde gençleri bu bilinçle uyarmaya çalışılsaydı, teknoloji iletişimi bunun için yeterli,,,herkesin aynasını ortaya çıkartacaksın ki onlar meydanlarda küstahlık yapmasınlar
  Toplam beğeni
 • sarp

  10 ay önce Şikayet Et Sıkıntılar çekiyoruz temel yerine oturuyor oturacak ve sömüremeyecekler onlar da görevlerini yapıyor temeli oturtmak istemiyorlar çok normal.
 • osmanoğlu2023

  10 ay önce Şikayet Et ingilizlerin derdi akademisyenler değil! işlemek için Maduronun verdiği altınlar...
  Toplam beğeni
 • Misafir

  10 ay önce Şikayet Et Durmayacağız. İri olacağız, diri olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız, bu yazıyı yazanlar hesabını verecektir
  Toplam beğeni
 • İbrahim

  10 ay önce Şikayet Et Reis seni seviyoruz. Yola devam. Yol köprü tünel yaptığın için değil seni Allah için seviyoruz.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.