Haber 7

Muharrem İnce CHP'yi yerden yere vurdu!

Muharrem İnce, "CHP Genel Merkezi'nin yaptığı yanlışlıklar Ağrı Dağı'nı aştı. Ben bunları biliyorum. Hiç konuşmuyorum. Ben bir oy fazla almaya çalışıyorum." dedi.
GİRİŞ 08.02.2019 23:08 SİYASET
Metin Boyutu
Muharrem İnce CHP'yi yerden yere vurdu!

24 Haziran genel seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "CHP Genel Merkezi'nin yaptığı yanlışlıklar Ağrı Dağı'nı aştı. Ben bunları biliyorum. Hiç konuşmuyorum. Ben bir oy fazla almaya çalışıyorum." dedi.

 

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler'in seçim irtibat ofisinin açılışına katılan İnce, burada yaptığı konuşmada, aday gösterilmediği için başka bir partiye gitmeyeceğini belirterek, herkesten aynısını yapmasını istedi.

'YANLIŞLAR AĞRI DAĞI'NI AŞTI'

Partililere küsmeme uyarısında bulunan İnce, "Yüksünmeyeceksiniz, devam edeceksiniz. Küsersen cumhuriyet kaybeder. Öbür türlüsü de en fazla sen kaybedersin. CHP Genel Merkezi'nin yaptığı yanlışlıklar Ağrı Dağı'nı aştı. Ben bunları biliyorum. Hiç konuşmuyorum. Ben bir oy fazla almaya çalışıyorum. Belediye meclis üyeliklerini, MYK uhdesine almaya çalışırsan yanlış yaparsın. Bunları yapmayın diyorum ama... Aile içindeki tartışmaları da sokağa taşımayalım. Şimdi işimize bakalım biz. Biz bu seçimleri kazanmaya bakalım. Gece-gündüz demeden her bir yere gitmeye çalışıyorum." diye konuştu.

Yorumlar

42
 • izmir-dobracı

  8 ay önce Şikayet Et zamanında chp müslümanlara zulüm yaptı beddua aldı.chp yi kuran 1400 yıllık islam silsilesini oratadan kaldırıp 1400 yıllık emeği heba etti.1400 yıl geçse chp iktidar olamaz olamayacaksınız
 • izmir-dobracı

  8 ay önce Şikayet Et gel bakalım muharrem chp ülkenin ve belediyelerinin yanlışlarını düzeltecek fakat kendi yanlışlarını düzeltmeye fırsat bulamıyorlarki etrafı düzeltsinler nerde nasıl iş yapılır millete nasıl faydalı olunur bunu düşünmeyip nerden fazla rant gelir cebime nasıl fazla para indiririm partide kimin ayağını kaydırayım diyen düşünen bir partiden hayır asla gelmez kendine faydası olmayanın millete faydası olmaz olmaz olmaz be kardeşim
 • tabip doktor

  8 ay önce Şikayet Et Siz kaybederseniz cumhuriyet kazanır.
  Toplam beğeni
 • ERTUGRUL

  8 ay önce Şikayet Et Dgru olan Adam bütün yapilan yanlislara karsi direnir. Sen ise chp nin yanlis bir secim oldugunu biliyorsun ve onlarin suclarini sakliyorsun, sen dogru Adam degilsin, chp nin suc ortagisin.
  Toplam beğeni
 • Mustafa

  8 ay önce Şikayet Et Chp için her zaman ki temennimiz beter ol chp Allah sana bu ülkede söz sahibi olma bu milleti yönetme hakkını vermesin inşallah. Yok ol inşallah.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.