Haber 7

Bütün kirli çamaşırları ortaya döktü

İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılan eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Battal İlgezdi’nin yeniden Ataşehir’de belediye başkanlığına aday gösterilmesine rağmen kendisinin gösterilmemesini eleştirdi.
GİRİŞ 10.02.2019 08:22 SİYASET
Metin Boyutu
Bütün kirli çamaşırları ortaya döktü

Kendisine parti içinde “kumpas” kurulduğunu savunan Hazinedar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan belediyedeki çalışmaların incelenmesi için bir heyet istediğini, görevlendirilen heyetin “kumpas kurma hevesiyle hareket ettiğini” ifade eden Hazinedar, şöyle devam etti:      

Genel Başkan’ın görevlendirdiği bu heyet Beşiktaş Belediyesine gelmeden şahsıma kumpas kurma hevesindeki, parti içi müfterilerle görüşmüş ve bu 3-5 müfterinin hakkımdaki iftiralarını organize şekilde kamuoyuna servis etmiştir. Bütün gerçeklere ve belgelere rağmen bana düşmanlık yapan herkes MYK ve PM katında ödüllendirildi. Şimdi ben nasıl diyebilirim ki iktidar şahsıma siyasi operasyon yaptı. Operasyonu şahsıma bizatihi CHP’nin her kademesindeki, yönetim kademesinden ve bir kısım Beşiktaş’taki sözde partililer yapmıştır. Buna engel olmayan da bunun için gereğini yapmayan da CHP’nin Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’dur. İsmim Genel Başkan tarafından ne MYK’da ne PM’de gündeme getirildi. Yanımda tek bir MYK üyesi ya da tek bir PM üyesi olmadığı için aday belirleme sürecinde ismimi hatırlayan olmadı. Genel Başkanımız da arkamda durmadı.

Hazinedar, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu’nun da kendisine randevu vermediğini belirterek serzenişte bulundu.

 

 

Kaynak : Türkiye Gazetesi

Yorumlar

17
 • fb1453

  6 ay önce Şikayet Et vatandaş bunlara hala nasıl oy veriyor hayret doğrusu !
  Toplam beğeni
 • salih

  6 ay önce Şikayet Et unuttunuzmu kılıçtaroğlu dersim olayylarında dedesinin asıldığını söylemişti kim asmış chp peki san chpde ne arıyorsun kardeşim intikam içinmi ordasın yoksa görevlimisin
  Toplam beğeni
 • mmed

  6 ay önce Şikayet Et çöp, çukur, çamur
  Toplam beğeni
 • rambo

  6 ay önce Şikayet Et Pkk,nin kankalari daha iyi gunlerdesiniz.
  Toplam beğeni
 • Fatih

  6 ay önce Şikayet Et Yiyin birbirinizi. Tez vakitte parti olarak barajın altına düşmeniz dileğimle....
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.