Haber 7

CHP Saadet Partisi’nin adayını destekleyecek

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, Adıyaman il merkezi, Kahta, Gerger, Çelikhan, Samsat, Sincik ilçelerinde Saadet Partisi’nin adayını destekleyeceklerini açıkladı.
GİRİŞ 11.02.2019 20:37 SİYASET
Metin Boyutu
CHP Saadet Partisi’nin adayını destekleyecek

Deniz Çakmak, “Besni, Gölbaşı, Tut ilçelerimiz ile bazı beldelerimizde belediye başkan adaylarımızı parti meclisimizin almış olduğu karar doğrultusunda kamuoyuna açıklamıştık. İlçe ve beldelerimizdeki adaylarımız açıklandıkları günden bu yana seçim çevrelerinde yoğun bir çalışma temposu içerisinde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedirler. Bugüne kadar açıkladığımız adaylarımız halk tarafından büyük bir ilgi ve teveccüh ile karşılanmışlardır.

Genel merkezimizin ve örgütlerimizin ortak kararı, tabanımızın ve Adıyaman kamuoyunun genel görüşleri doğrultusunda parti meclisimizce bugüne kadar aday açıklamadığımız Adıyaman merkez ilçe başta olmak üzere, belediye başkanlığına aday göstermeyeceğimiz tüm yerlerde il genel meclisi üyeliklerinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak seçimlere adaylarımızla katılacağız.

Belediye başkanlığı seçimlerinde parti meclisimizce bugüne kadar aday açıklanmayan Besni ilçesi Suvarlı Beldesinde İyi Parti, Kahta, Gerger, Çelikhan, Samsat, Sincik ilçelerimiz ile bu ilçelerin bazı beldelerinde ve Adıyaman merkez ilçede Saadet Partisi ile güç birliği yaparak 31 Mart 2019 yerel seçimlerine katılacağız” dedi.

Çakmak, hedeflerinin herkesin kimliğine, inancına eşit davranan hoşgörülü ve saygılı, hesap veren, şeffaf yönetilen, yoksulluğu ve işsizliği yenen, üreten ve istihdam yaratan, yenilikçi, sosyal adaleti sağlayan, doğa dostu, kültür ve sanatı geliştiren, mutlu kentler ve belediyeler inşa etmek olacağını söyledi.

 

 

ETİKETLER

Yorumlar

11
 • de sekiz

  8 ay önce Şikayet Et kötüsöz sahibini tarif eder
 • 28 şubat

  8 ay önce Şikayet Et 28 şubatın apoletsiz generallerine ve onların desteğine ihtiyacı olan bir milli görüş düşünülemez bile... ama eğer böyle bir şey vaki ise o zaman o milli görüş değildir...biz daha hala erbakan hocamızın ve milli görüşün bağlısıyız... de saadet ne de bir başkası milli görüşü yok sayarak milli görüşçüyüz diye ahkam kesemez... biz davamızı kişilerle değil ilkelerle kaim kılan bir düşüncenin hizmetkatlarıyız... aslımızı ve davamızı nerede olursa olsun mutlaka buluruz...%1 bile olsak bu bir ışık bir umut bir hareket demektir... HER BAHAR BİR ÇİÇEKLE BAŞLAR...
 • Adil

  8 ay önce Şikayet Et Hani diyoruz ya CHDP şimdi moda SCHP yanı CHP zihniyeti. Ervahımıza yazıklar olsun münafık zihniyet
 • SARIÇİÇEK

  8 ay önce Şikayet Et Vay Vatan Hainleri vay..Birde dindar parti Allah belalarınıda sandıkta verecek inşaAllah.
 • vaş

  8 ay önce Şikayet Et normal SP nin CHP den farkı ne genel seçimlerde Konya'da chp yi desteklediler yazıklar olsun Rahmetli Erbakanın ismini kullanarak milleti kandıran yüzsüzler
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.