Haber 7

Seçim öncesi dikkat çeken mesaj

Cumhur İttifakı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Yarın Ankara'da bu milletin gönlünden geçen olacak. Katiller, Pensilvanya'daki hoca kılıklı sapık sevinemeyecek. Millet sevinecek, bayrak, ezan sevdalıları sevinecek inşallah" dedi.
GİRİŞ 30.03.2019 14:42 SİYASET
Metin Boyutu
Seçim öncesi dikkat çeken mesaj

AK Parti'li Mehmet Özhaseki, yarın yapılacak yerel seçim çalışmaları kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Ankara'nın Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinde halkı otobüsten selamladı.

 

Bakan Soylu ve Özhaseki, Yenimahalle Şentepe'de otobüsten inerek kendilerini karşılayan ilçe sakinleriyle sohbet edip, fotoğraf çektirdi.

'5 YIL BOYUNCA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ'

 

Yenimahalle'de toplanan kalabalığa seslenen Mehmet Özhaseki, "Yarın da sandıklara gidip asıl görevimizi yapıp, Ankara'da bu milletin gönlünden geçen olacak inşallah. Katiller, Pensilvanya'daki hoca kılıklı sapık sevinemeyecek inşallah. Millet sevinecek, bayrak sevdalıları, ezan sevdalıları sevinecek inşallah. Yarın akşam sandıklardan bu milletin isteği çıkınca 5 yıl boyunca durmadan gece gündüz çalışacağız, size layık olmaya çalışacağız. Bundan endişeniz olmasın. Dualarınızı desteklerinizi bekliyoruz" dedi.

Yorumlar

7
 • Gurbetçi

  7 ay önce Şikayet Et Melih başkanın sesi kısılmamalıydı . Hayırlısı inşallah sayın Özhaseki kazanır .
 • Osman

  7 ay önce Şikayet Et Hadi bakalim insaallah Allahim yar ve yardimcin olsun. Allah secimi kazanmani nasip etsin. Amin amin amin.
 • Hulusi

  7 ay önce Şikayet Et Ankarada değilim ama oyum haseki başkana...
 • Angaralı

  7 ay önce Şikayet Et Ak parti yenimahalleyi CHP’den alacak...
  Toplam beğeni
 • Kayserili

  7 ay önce Şikayet Et İşllh haseki başkanım düşmanı sevindirmeyiz yolunuz acık olsun...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.