Haber 7

Binali Yıldırım'dan Ekrem İmamoğlu'na uyarı

Yerel seçimlerde AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Binali Yıldırım Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu.
GİRİŞ 19.04.2019 14:32 SİYASET
Metin Boyutu

Yerel seçimlerde AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Binali Yıldırım Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu.

 

 

Binali Yıldırım, "Bugün Berat Kandili. Aynı gün kendisine hayırlı olsun dedim. Duymayanlar için bir kez daha diyeyim: Hayırlı olsun. Ama partimizin ve MHP'nin YSK'ya itiraz süreci devam ediyor. Yüksek Seçim Kurulu bir karar verecektir. Şimdi artık İstanbul'un beklediği hizmetlerin verilmesidir. Ben ülkeme hep hizmet ettim, etmeye de devam edeceğim. Bu hizmetleri yaparken en büyük makam: İnsanların gönlündeki makamdır. Şu da bilinmeli: Ben hali hazır İzmir milletvekiliyim" ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım, İBB'deki veri kopyalama talimatı ile ilgili soruya ise, "Sayın İmamoğlu bunu yalanladıysa çok fazla söyleyecek bir şey yok. Ortalıkta evraklar dolaşıyor. Birisi herhalde başkanın imzasını taklit etti. Eğer öyleyse daha vahimdir. Elbette kurumla ilgili her türlü incelemeyi yaptırabilir ama bütün işlemlerin hukukun içinde yer alması esas olmaktadır" yanıtını verdi.

 

 

Yorumlar

16
 • Misafir bey

  4 ay önce Şikayet Et Kaybeden Binali Bey olmadı. Kaybeden İstanbul oldu. Binali Bey zaten hali hazırda milletvekili. Şuna adım gibi eminim ki Reis onu yanına başkan yardımcısı olarak alacaktır.
 • Yiğido

  4 ay önce Şikayet Et Her seçim sonrası rengi değişmeyen illerin hayatları hep aynı çok güzel bir söz var nasıl yaşarsanız o şekilde yönetilirsiniz başka da söze ne hacet
 • Yakub

  4 ay önce Şikayet Et Ah Istanbul ah. Ne yaptın sen? Binali Beyin kıymetini bil Istanbul. Neler duyduk neler; 145 yıl önce, 250 bin liralık kol saati, illegal bilgi sızdırma, yemek menüsü iftirası, terörist sevmek, zorla sendika değişimi! Ah Istanbul ah.
  Toplam beğeni
 • VUSLAT

  4 ay önce Şikayet Et İmamoğlu Bulanık sulardasın.O bulanıklık belliki kafanıda bulandırmış.Türk halkını hafife almak sana pahalıya mal olur.
  Toplam beğeni
 • devlet

  4 ay önce Şikayet Et seni seviyoruz baba
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.