Haber 7

Binali Yıldırım'a yoğun ilgi! 'Önümüzde hiç kimse duramaz'

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım, "23 Haziran'da oyları iç edenlerden hesap soracak mıyız? Sandıkları tıka basa dolduracak mıyız? Bu heyecan, sizde olduğu müddetçe bizim önümüzde hiç kimse duramaz." dedi.
GİRİŞ 16.05.2019 02:50 SİYASET
Metin Boyutu
Binali Yıldırım'a yoğun ilgi! 'Önümüzde hiç kimse duramaz'

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul halkının 23 Haziran'da tekrar sandığa gideceğini hatırlatarak, "Ne yapıyoruz? 23 Haziran'da oyları iç edenlerden hesap soracak mıyız? Sandıkları tıka basa dolduracak mıyız? Bu heyecan, bu coşku, bu sevgi sizde olduğu müddetçe evelallah bizim önümüzde hiç kimse duramaz." dedi.

 

 

Yıldırım, Sultançiftliği Merkez Camisi'nde kıldığı teravih namazının ardından Atatürk Bulvarı'ndaki Sultangazi Belediyesi ramazan etkinlik alanına yürüdü.

Vatandaşların "Binali Başkan" sloganları ve şarkılar eşliğinde alana geçen Yıldırım, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları kırmayarak sık sık poz verdi.

 

 

Etkinlik alanında vatandaşlara hitap eden Yıldırım, vatandaşların ramazan ayını kutlayarak, "Geleceğimiz aydınlık olsun. Fazla söze hacet var mı? O halde ne diyoruz? Her şey daha güzel olacak. Her şey Sultangazi ile daha güzel olacak." ifadesini kullandı.

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun'un yüksek bir oyla seçildiğini hatırlatan Yıldırım, şunları söyledi:

"ÖNÜMÜZDE HİÇ KİMSE DURAMAZ"

"Size çok teşekkür ediyorum. Beni de desteklediniz. Ama azcık eksik kaldı. Biliyorsunuz seçimler yenilenecek. 23 Haziran'da tekrar sandığa gidiyoruz. Ne yapıyoruz? 23 Haziran'da oyları iç edenlerden hesap soracak mıyız? Sandıkları tıka basa dolduracak mıyız? Bu heyecan, bu coşku, bu sevgi sizde olduğu müddetçe evelallah bizim önümüzde hiç kimse duramaz. Hiç endişeniz olmasın. Biz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile beraber ancak Rabb'imizin huzurunda eğiliriz. Başka hiçbir gücün önünde eğilmeyiz. Önümüzde sayılı günler var. Bu günü saymazsak 36 günümüz var. Ne yapacağız? Daha çok çalışacağız, daha çok gönüllere gireceğiz. 31 Mart'ta sandığa gidemeyenleri bulacağız ve oy vermesini sağlayacağız. Söz mü? Bu zafer sizinle olacak. Her zaman sizinle oldu, bunu da sizinle başaracağız."

"Boş lafla değil, projelerimizle hizmete devam edeceğiz"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da 23 Haziran'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenileneceğine değinerek, "Malum organize hırsızlıklar sonucunda, Yüksek Seçim Kurulu tarafından tekrarı yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimimizin yeni dönemde Binali başkanımıza hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum." dedi.

Katılımcılardan seçimde Yıldırım'a oy vermelerini isteyen Şenocak, "İstanbul'da Yıldırım için kapı kapı dolaşmaya söz veriyor muyuz? Yeni dönem gerçekten çok mu çok önemli. Hizmetin devamını istiyorsak Binali Yıldırım ile yola devam edeceğiz. Biz de projelerimizi anlatırız. Birleri gibi sadece boş lafla değil, biz projelerimizle İstanbul'da hizmet etmeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Yorumlar

18
 • Hamdi

  3 ay önce Şikayet Et Sırtını batıya emperyalistlere dayayana ve onları sevindirene oy vermeyeceğiz.
 • Naim

  3 ay önce Şikayet Et Bizanslıları emperyalistleri sevindirmeyeceğiz Binali Yıldırım ile her şey daha güzel olacak
  Toplam beğeni
 • ccc

  3 ay önce Şikayet Et her şey çok çok daha güzel olacak
  Toplam beğeni
 • battalgazi

  3 ay önce Şikayet Et bu boş laflarla milleti kandıramazsınız kendinizi kandırırsınız .verdiğiniz sözleri tutmadınız. kaybettiniz.hani seçim zamanı dolar kuru 5 tl nin altına inecek demiştiniz. 6 tl nin üstüne fırladı. yalan söylüyorsunuz.olmuyor olmuyor beceremiyorsunuz.milletin güveni kalmadı. kendi çıkarı için başkalarını karalamak çamur atmak size çok oy kaybettirdi ve kaybettirmeyede devam edecek.
  Toplam beğeni
  • vatandaş

   3 ay önce Şikayet Et helal olsun...
   Toplam beğeni
 • serdar

  3 ay önce Şikayet Et binali beyin 150 bin oyu çalınmış gibi duruyor. demek ki daha çok fark atmak lazım. 100 - 200 bin oy çalabilme becerileri varmış onu gördük.. geçen seçimlerde fark çok olduğu için bu hırsızlıklar belli olmuyordu. şimdi bunlar biraraya geldi. farkı arttırmak lazım.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.