Haber 7

Milli Savunma Bakanlığı: Suç duyurusunda bulunduk!

MSB tarafından, 'Akit TV'de, TSK'da görev yapan generaller için söylenen yakışıksız sözlerle ilgili suç duyurusunda bulunulduğu' bildirildi.
GİRİŞ 10.06.2019 19:02 SİYASET
Metin Boyutu
Milli Savunma Bakanlığı: Suç duyurusunda bulunduk!

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Akit Tv'de yayınlanan programda Türk Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) görev yapan genarellere yönelik ifadelerle ilgili suç duyurusunda bulundu.

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "1 Haziran 2019'da Akit Tv'de yayınlanan bir programda TSK'da görev yapan generaller için söylenen yakışıksız sözlerle ilgili, Askeri Ceza Kanunu 95/4 ve 125/3 maddeleri uyarınca Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulmuştur" denildi.

 

 

Yorumlar

14
 • adil

  4 ay önce Şikayet Et akit ne demiş generallere? generaller haklı mı haksız mı bakalım biiii. o kadar general fetöcü, o kadar general ergenekoncu. dürüst kaç general var? 10 tane çıkar mı?
  Toplam beğeni
 • vatan61

  4 ay önce Şikayet Et aynı tsk neden hdp chp vekillerine dava acmıyor sözcü den aylar boyu hakaret yerken dava veya tepki gösterdi mi? hala Türkiyem de cok tuhaf şeyler oluyor............????
  Toplam beğeni
 • ihsan

  4 ay önce Şikayet Et akit gazetesini milliyetci bilirdik bu ne iş anlamadık gazete sapıttımı
 • ARGITHANLI

  4 ay önce Şikayet Et Sen gel valine İt diyene ne yaptığını söle hele ya Kandilden açık destek alarak HDP ile yan yana seçime girenlere ne yaptında memleketimin menfaatine konuşanlar için yargıya gidiyorsun anlaşılan TSK nın içindeki FETÖ artıkları daha temizlenmemiş.
 • Ddd

  4 ay önce Şikayet Et Adam aslında darbeci paşalara laf söylemiş. Millete hizmet edenlerin gocunmaması gerekirdi
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.